Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

Jest info od MJ'a :roll:

 

Faktem jest że rozstałem się z BMK przez dożywotniego bana ale już wcześniej przeniosłem swoje OC pod sztandar BenchIT. Jest mi tu dobrze ale zawsze o kolegach z BMK pamiętam czego wyraz daję lewymi kontami. Serdecznie wszystkich pozdrawiam...

 

:/
Link to post
Share on other sites

To jeżeli nie chce być w teamie BMK to może niech odłączy się od teamu BIT aby dać innym szanse... Niech założy własny team pt Only for MJ :/) wtedy i tak by miał3/4 miejsce...

Link to post
Share on other sites

Może takie pytanie chłopaki na swojej platformie dam rade osiągnąć taktowanie E8400 w granicach 4,6 jednak OCCT nie przechodzi ale podobno jest opcja że publikując 10 benchmarków z tym wynikiem event wchodzi do rankingów także można by wybrać kilka mniej katujących procka a bardziej skupiających się na pamięciach lub grafie i tym sposobem zainkasować kilka ptk. :roll:

Próbki SuperPi 1 M 16M i 32 M przeszły więc może jakieś kolejne mniej stresogenne testy polecicie? :/

Link to post
Share on other sites

@Hookie

Heh nie wiem czy wytrzyma Orthosa przez 10 min tempy pewnie z 95 stopni by były trochę się cykam, ale może spróbuję wieczorem tylko wystawię budę za okno :/^^

 

@mICh@eL

na medal brak szans może jedynie to złoto za najlepsze E8400 :-> ale tak patrząc po SuperPi z 200 ptk. można zgarnąć :roll:

Link to post
Share on other sites

Benchmark możesz robić na niestabilnym, liczy się wynik. Natomiast za brak stabila dostajesz grubo mniej punktów w OC

 

jeżeli ktoś zapuści SuperPI 1M na 8GHz to bedzie figurowal w rankingu SPI, niezależnie od stabilności. Albo ukończył benchmark albo nie.

Tyle wiem :/
Link to post
Share on other sites

Aaa... chodzi Ci o to :/

Śmierć frajerom, czyli jak spuścić manto drużynie BMK w rankingach. Dozwolone jest wszystko, dosłownie wszelkiej maści brudy które mogą pomóc w dyskwalifikacji członków tego wstrętnego teamu "...oko za oko, ząb za ząb...amen..."

Przecież to MJ, on wcale tak nie twierdzi, tylko tak napisał, żeby zmotywować chłopców z BIT :roll:

 

dla wieśniaków ^^

Link to post
Share on other sites

Dziara jest ogólnie dziwny, w poprzednich spampostach tylko wyjeżdżał z zarąbistymi filmikami/zdjęciami/tekstami :roll:

 

No i narzekał, że musi do pracy jechać drogą, gdzie jest 1m śniegu :/

Link to post
Share on other sites

Śmierć frajerom, czyli jak spuścić manto drużynie BMK w rankingach. Dozwolone jest wszystko, dosłownie wszelkiej maści brudy które mogą pomóc w dyskwalifikacji członków tego wstrętnego teamu "...oko za oko, ząb za ząb...amen..."

Chyba nie zaczną wyciągać brudów z życia prywatnego, w końcu to tylko złote, srebrne i brązowe medale..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...