Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

Pojawiły się nowe rankingi BenchIT i w związku tym postanowiłem Was zmobilizować, bo nasza drużyna pomimo największej liczebności jest dopiero na 5 miejscu a jeszcze nie dawno byliśmy na 1! Link do naszej drużyny:

 

BMK OC TEAM

 

Fakty są przykre, przegania nas nawet Forum CD Action. Sądzę, że wystarczy przenieść wyniki z tematu o podkręcaniu procesorów, abyśmy od razu wskoczyli do pierwszej trójki.

 

Nowy ranking jest dużo ciekawszy niż poprzedni a z taką liczebnością powinniśmy bez problemu zdobyć złoto jak za starych dobrych. Aktualnie mamy 12 złotych medali, 9 srebrnych i 2 brązowe.

 

W tym temacie będę stale aktualizował ranking naszej drużyny.

 

Aktualny TOP-10 naszych zawodników:

 

1 RAKU 44 8610

2 Silent83PL 7102

3 Rafcio 6888

4 szemhazej 5320

5 krzycho1982 4355

6 _nick_ 3646

7 pacyna 2622

8 Juggler 2521

9 gogo3000 1976

10 dolu1993 1955

 

Link do rankingów: KLIK

 

Także GO, GO, GO BENCHMARK.PL!!!

Link to post
Share on other sites

Dzięki kubbak za założenie tematu :D Zachęcam wszystkich do zakładania kont i wrzucania tam swoich wyników. Musimy wskoczyć na 1. miejsce ;)

 

Wcześniej inaczej liczyli punkty i BMK był niekwestionowanym liderem. Teraz trzeba to nadrobić.

 

Ilość benchmarków jest ważna, więc róbcie ich jak najwięcej.

Link to post
Share on other sites

mICh@eL i MJ dla BenchIT.pl Team ? :D

Z MJ jest taka jazda (ma najwięcej pkt ze wszystkich userów w rankingu), że stealz (admin) go wywalił z teamu, żeby innym chciało się walczyć, a nie że jest BIT............... a potem reszta :]

 

A ja się tymczasowo przeniosłem, bo ma być konkurs tylko dla TOP10 z BIT ;)

Link to post
Share on other sites

Brakuje mi z 20 pktów i wezme sobie TX-3 na mojego nowego procka i pomozecie mi go podkrecic ile sie tylko da tak dla sportu i dla rankingów. Mysle ze nie zajmie mi zbieranie tych pktów wiele czasu.

 

I'm with U!

 

Oczywiscie chodzi tu o jak najwieksza roznice w wydajnosci? Bo grafika moja słabą jest, choć również bede probował ją kręcić to to chłodzenie Palita nie jest najlepsze i pewnie grafa nie pomoże zbytnio. Teraz wg everesta mam 38*C na GPU Mem oraz 34*C na GPI Diode, wiec moze cos da rade ;)

Link to post
Share on other sites

Z moim Phenomkiem 955 na 4.0 nie mam co tam startować:D - nie w tej budzie co mam bo tak to pewnie na 4.2 by poszedł ale nb mam 90 stopni i reset albo blue screen:/ ;)

Jak kupie zalmanka gs 1000 to się dołącze i rozwalimy wszyscy razem inne onetowskie trole :]

Link to post
Share on other sites

Jak ja w końcu kupię dobre chłodzenie to pociągne mojego i3 na 4.4GHz ;) Na razie jestem z wynikiem 4ghz pierwszy ale pewnie spadne wiec bede musial podciagnac ;D

CO do wyników OC, ja dałem z validatora bo niedawno validowałem. Wystarczy? (obecnie mam .38ghz). Jeszcze mi wynik wywalą...

Link to post
Share on other sites

Zacząłem walczyć ;) w Ranking Passmark Performance Test 7.0 jestem na razie 7 :D

 

Jedynie w kwestii GPU mogę powalczyć, bo wydaje mi się, że całkiem nieźle się kręci jak na razie.

Default: 650/900/1625

Teraz: 745/1050/1863 :D

 

Chwała teamowi Benchmarka! :D

 

EDIT:

Ma ktoś bardziej doświadczony jakiś pomysł, odnośnie tego, co zrobić w sytuacji, kiedy mam 3 GB RAM, z czego 2 GB to Kingston HyperX 1066 MHz (2x1) a 1 GB to GoodRam 800 Mhz? Probowałem dodać taki mix, ale się nie dało... Jakieś propo? :]

Link to post
Share on other sites

Jestem i ja w drużynie :] Mógłbym spróbować przeskoczyć w rankingu E8400 drugi wynik bo pierwszy jest zupełnie poza zasięgiem tylko powiedzcie mi czy do potwierdzenia wystarczy sam Valid z CPU-z czy musi być jakiś test zapodany np Super Pi? :D

 

Edit:

Widzę że więcej ptk jest za potwierdzony wynik no to będzie złoto :D

Edit2:

Chyba jednak srebro ;)

Link to post
Share on other sites

To ogień, lece teraz z bmk... Kręce mojego phenoma, bo widze że jeszcze nikt takiego nie opublikował.... Teraz stabilne 2,4 ( 240x10) ale postaram się więcej... Bo to jednak lipa... Próbuję szynę na 250 nastawić i 2,5 ghz zaatakować...

O ile można bezpiecznie napięcie podbijać???

edit: już wstawiłem 2,4 teraz próbuję dalej...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...