Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Ocena zestawu za 6600 zł do gier

komputer dla gracza gry GeForce GTX Battlefield 4 komplet cały zestaw komputer z monitorem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 PiotroZ

PiotroZ
  • Autor tematu
  • Amator

• 25 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 14:36

przy budżecie powyżej 6k ja bym nawet nie myślał o i5 tylko rozważał na którą i7 się zdecydować

Powtarzam jeszcze raz. Na CAŁY ZESTAW wraz z monitorem, myszką, klawiaturą i OS'em przeznaczam ponad 6k. Na samą jednostkę idzie około 4,5-5k.

• 0

#22 eVerest

eVerest
  • Telefony/Zestawy Komputerowe/Na Luzie

• 3172 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 15:36

Moja propozycja ;)

Mocny procek do podkręcania.Solidne mobo,które pozwoli wysoko podkręcić procek, mocna grafika(pozwoli grać na wysokich ustawieniach),SSD dysk dla komfortowego korzystania z komputera(system i aplikacji będą szybciej się ładować),solidna obudowa z 3ma wentylatorami,solidny zasilacz,monitor który wybrałeś,system o który prosiłeś. Peryferia na wysokim poziomie ;)

Całość 6570.86 zł.Czyli się zmieścimy! :D 

link do zestawu http://www.morele.ne...ry/info/l5hzV5/

Życzę udanego zakupu! ;) 

97371844630514234997.jpg

Użytkownik eVerest edytował ten post 01 lipiec 2013 - 15:44

• 0

#23 sid vicious

sid vicious
  • Pan Przecinek

• 11986 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 15:47

A co w tym specjalnego, poza praktyczną kopią mojego zestawu ze strony wcześniej?  :roll:

• 0
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#24 eVerest

eVerest

• 3172 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 15:52

Mamy różne zasilacze i nagrywarki DVD.Starałem się zmieścić się budżecie.Nie kopiowałem Twego zestawu.

P.S. To jak mamy podobne zestawy mógł byś usunąć ten post?Nie potrzebnie tworzyłem zestaw.Autor lepiej  weźmie Twój zestaw.

Użytkownik eVerest edytował ten post 01 lipiec 2013 - 15:57

• 0

#25 sid vicious

sid vicious
  • Pan Przecinek

• 11986 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 15:58

Reg. wew. zestawów

"! Zabronione jest również powielanie zaproponowanych zestawów bez wyraźnych zmian.
W takim przypadku należy opisać, co i dlaczego zmieniłoby się w aktualnie najbardziej trafnym zestawie aby lepiej spełniało założenia tematu.
"

Po prostu na przyszłość się pilnuj, bo u mnie taki bałach (klepanie 500 podobnych zestawów w temacie) nie przejdzie.

• 0
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#26 eVerest

eVerest

• 3172 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 16:00

klepanie 500 podobnych zestawów w temacie

Chodzi Ci,że ja klepię  wszędzie 500 podobnych zestawów?

Dzięki za wytłumaczenie.

W tam tym zestawie miałem samą budę za 6000 zł bez monitora i systemu.Ale potem zrozumiałe że żle zrobiłem.Teraz stworzyłem zestaw który jest identyczny jak Twój

Będę się pilnować! ;)

Użytkownik eVerest edytował ten post 01 lipiec 2013 - 16:07

• 0

#27 Gwynbleidd

Gwynbleidd
  • Biały wilk/Wasz naczelny guru

• 994 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 01 lipiec 2013 - 16:02

Chodzi o to, że 95% osób na tym forum nie tworzy nowych zestawów, tylko z reguły zmienia (już podany w danym temacie) do trzech elementów i podaje jako swój, zamiast napisać, aby zmienić to, to i to, ponieważ zyskasz na tym to, to i to.

PS. Głosować na Wiedźmina, bo przegrywamy z Psim Zegarkiem!

Użytkownik Gwynbleidd edytował ten post 01 lipiec 2013 - 16:04

• 0

#28 sid vicious

sid vicious
  • Pan Przecinek

• 11986 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 16:03

To jest Twój drugi proponowany zestaw w tym temacie, drugi który jest kalką już obecnego, teraz tworzy się niepotrzebna dyskusja a temat niepotrzebnie się przeciąga.

Widzę, że większość szuka tutaj poklasku i staje na głowie aby ich zestaw był wybrany - ja się pytam, po co? Tu chodzi o to aby autor miał dobrze doradzone, a nie żeby banda klepaczy się spełniała - dlatego nie daję przyzwolenia na zalewanie tematów stertami zestawów, które w większości przypadków są kopią powyższego z jakąś tam zmianą.

@up też dobrze napisał.

• 0

#29 blacklizard

blacklizard
  • The ONE

• 1364 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 16:04

@PiotroZ

Jeśli nie grasz tylko w FPS celowałbym raczej w monitor z matrycą IPS zamiast TN (Benq 2411XL).

• 0

#30 PiotroZ

PiotroZ
  • Autor tematu
  • Amator

• 25 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 16:38

Jeśli nie grasz tylko w FPS celowałbym raczej w monitor z matrycą IPS zamiast TN (Benq 2411XL)

Oczywiście jakiś Skyrim albo nowsze gry się trafi, to jest bank. Jednakże te 120Hz mi się przyda, bo przerzucam się z konsoli, na której będąc w team'ie chcieliśmy coś osiągnąć na scenie eSportu, ale niestety nie tędy droga, eSport na konsolach praktycznie nie istnieje w porównaniu do PC. Dobra, koniec małego offtopu dt. eSportu :) Złożyłem sobie kompletny zestaw na morelkach. Jest taki sam jak zaproponował sid. Dałem tylko zasilacz 730W na wypadek SLI, które być może się kiedyś pojawi, zmieniłem MOBO na Z77-G45 Gaming, bo dodawali Deathaddera 2013 w zestawie oraz czekam lub zamówie gdzie indziej chłodzenie Macho HR-02, bo narazie na morelach nie mają. Budżet troche nagiąłem (ok. 400 zł :D ) ale po sprzedaży konsoli będzie mnie raczej stać. Pasta mam nadzieje jest dobra :)

http://www.morele.ne...ory/info/PXizr/

• 0

#31 eVerest

eVerest

• 3172 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 17:06

A mysz jaką wybrałeś? :)

• 0

#32 PiotroZ

PiotroZ
  • Autor tematu
  • Amator

• 25 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 17:12

A mysz jaką wybrałeś? :)

Razer DeathAdder 2013 w zestawie z MOBO :)

Użytkownik PiotroZ edytował ten post 01 lipiec 2013 - 17:12

• 0

#33 eVerest

eVerest

• 3172 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 17:29

Nie potrzebnie bierzesz G45 Gaming. Weż zwykłą G45. Płyty praktycznie nie czym się nie różnią,oprócz dopisku GAMING. Zwykła G45 + MYSZ RAZER Deathadder 2013 wychodzi 570 zł z hakiem.Po co przepłacać? :) 

• 1

#34 blacklizard

blacklizard
  • The ONE

• 1364 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 18:10

Oczywiście jakiś Skyrim albo nowsze gry się trafi, to jest bank. Jednakże te 120Hz mi się przyda, bo przerzucam się z konsoli, na której będąc w team'ie chcieliśmy coś osiągnąć na scenie eSportu, ale niestety nie tędy droga, eSport na konsolach praktycznie nie istnieje w porównaniu do PC. Dobra, koniec małego offtopu dt. eSportu :)

W takim razie jak najbardziej można brać TN 120 Hz. ;)

• 0

#35 PiotroZ

PiotroZ
  • Autor tematu
  • Amator

• 25 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 19:19

No dobra, myślę, że to wszystko. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze odpowiednich części do kompa :D Można zamknąć ! :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komputer dla gracza, gry, GeForce, GTX, Battlefield 4, komplet, cały zestaw, komputer z monitorem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych