Skocz do zawartości

Recommended Posts

klepanie 500 podobnych zestawów w temacie

 

 

Chodzi Ci,że ja klepię  wszędzie 500 podobnych zestawów?

 

Dzięki za wytłumaczenie.

W tam tym zestawie miałem samą budę za 6000 zł bez monitora i systemu.Ale potem zrozumiałe że żle zrobiłem.Teraz stworzyłem zestaw który jest identyczny jak Twój

Będę się pilnować! ;)

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że 95% osób na tym forum nie tworzy nowych zestawów, tylko z reguły zmienia (już podany w danym temacie) do trzech elementów i podaje jako swój, zamiast napisać, aby zmienić to, to i to, ponieważ zyskasz na tym to, to i to.

 

PS. Głosować na Wiedźmina, bo przegrywamy z Psim Zegarkiem!

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

To jest Twój drugi proponowany zestaw w tym temacie, drugi który jest kalką już obecnego, teraz tworzy się niepotrzebna dyskusja a temat niepotrzebnie się przeciąga.

Widzę, że większość szuka tutaj poklasku i staje na głowie aby ich zestaw był wybrany - ja się pytam, po co? Tu chodzi o to aby autor miał dobrze doradzone, a nie żeby banda klepaczy się spełniała - dlatego nie daję przyzwolenia na zalewanie tematów stertami zestawów, które w większości przypadków są kopią powyższego z jakąś tam zmianą.

 

@up też dobrze napisał.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie grasz tylko w FPS celowałbym raczej w monitor z matrycą IPS zamiast TN (Benq 2411XL)

Oczywiście jakiś Skyrim albo nowsze gry się trafi, to jest bank. Jednakże te 120Hz mi się przyda, bo przerzucam się z konsoli, na której będąc w team'ie chcieliśmy coś osiągnąć na scenie eSportu, ale niestety nie tędy droga, eSport na konsolach praktycznie nie istnieje w porównaniu do PC. Dobra, koniec małego offtopu dt. eSportu :) Złożyłem sobie kompletny zestaw na morelkach. Jest taki sam jak zaproponował sid. Dałem tylko zasilacz 730W na wypadek SLI, które być może się kiedyś pojawi, zmieniłem MOBO na Z77-G45 Gaming, bo dodawali Deathaddera 2013 w zestawie oraz czekam lub zamówie gdzie indziej chłodzenie Macho HR-02, bo narazie na morelach nie mają. Budżet troche nagiąłem (ok. 400 zł :D ) ale po sprzedaży konsoli będzie mnie raczej stać. Pasta mam nadzieje jest dobra :)

 

 

 

http://www.morele.net/inventory/info/PXizr/

Link to post
Share on other sites

Nie potrzebnie bierzesz G45 Gaming. Weż zwykłą G45. Płyty praktycznie nie czym się nie różnią,oprócz dopisku GAMING. Zwykła G45 + MYSZ RAZER Deathadder 2013 wychodzi 570 zł z hakiem.Po co przepłacać? :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oczywiście jakiś Skyrim albo nowsze gry się trafi, to jest bank. Jednakże te 120Hz mi się przyda, bo przerzucam się z konsoli, na której będąc w team'ie chcieliśmy coś osiągnąć na scenie eSportu, ale niestety nie tędy droga, eSport na konsolach praktycznie nie istnieje w porównaniu do PC. Dobra, koniec małego offtopu dt. eSportu :)

 

W takim razie jak najbardziej można brać TN 120 Hz. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...