Skocz do zawartości

Xperia S - Błąd instalacji przy podłączenie do PC - Windows XP SP3


Recommended Posts

Witam mam pewien problem przy podłączeniu Sony Xperia S do komputera z systemem operacyjnym Windows XP SP 3. 

Podczas instalacji sterownika pojawia się błąd 

http://i.imgur.com/kSb9HeM.png

Czytałem na różnych forach i jest to dość częsty problem. Próbowałem z włączonym jak i wyłączonym debugowaniem, ale bez skutku. Sposób z czyszczeniem danych w aplikacji MtpApp na telefonie również zawiódł iż dane zawierają 0.00 kb więc nie ma możliwości ich wyczyszczenia. 

Zainstalowałem najnowszą wersję Sony Pc Companion lecz nie wykrywa ona telefonu.

Próbując wcześniej na laptopie z Windows 7 nie było żadnych problemów, ale nie mam teraz możliwości podłączenia się do komputera z takim systemem. 

Jeśli ktoś miał taki problem i udało mu się go rozwiązać będę wdzięczny jeśli zechce podzielić się wiedzą.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez simon199292
Link to post
Share on other sites

 

 

Pisałem na forach androidowych ale nikt nie pomógł ;/

Jeśli pisałeś tak jak tutaj to się nie dziwię ;)

 

W temacie piszesz

Błąd instalacji przy podłączenie do PC - Windows XP SP3

A w poście

 

Nie mogę podłączyć mojej S-ki do PC na Win 7

No to Win 7 czy XP w końcu? :P

 

A poza tym, to "nie możesz podłączyć"? Dlaczego nie możesz? Ktoś ci zabrania? Napisz po kolei co się dzieje, co chcesz zrobić, jakie błędy się pojawiają...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmm zainstalowałem Sony Update Service. Robiłem wszystko krok po kroku czyli wyłączyłem telefon - podłączyłem usb do komputera jednoczesnie wciskając klawisz zmniejszania głośności i ku mojemu zdziwieniu sterowniki zainstalowały się poprawnie i cała aktualizacja się udała :)

Jednak po włączeniu telefonu po aktualizacji powrót do przeszłości :(

Chyba czas zrezygnowac z XP.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...