Skocz do zawartości

[MULTI] Wolfenstein - seria


Recommended Posts

Wygląda gorzej niż Rage ale gra się fajnie :P

 

@e

http://vpx.pl/i/2014/05/20/pamiec.jpg

przy fhd sporo zjada pamięci

 

http://vpx.pl/i/2014/05/20/shot00001.jpg

 

http://vpx.pl/i/2014/05/20/shot00007.jpg

 

http://vpx.pl/i/2014/05/20/shot00010.jpg

powrót do klasyki? :wariat:

Edytowane przez Szarik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pierwsze dwie misje za mną (ta w samolocie i ta w bunkrze) - co do ustawień graficznych to dwie uwagi - wszystko na maxa, VT wyłączona zaś liczba strumieniowania klatek warto ustawić na 16, przy 32 i 64 gra zaczyna z nieznanych bliżej powodów szarpać i dropować w losownych momentach/w momentach ładowania tekstur, natomiast rozmiar tej pamięci dla cieniowania na 4096 jak dobrze pamiętam, bowiem ta ostatnia wartość powyżej 8 tysięcy zabiera klatki i powoduje dropowanie. Przy takich ustawieniach u mnie gra w 95% idzie na tych 60 klatkach, czasem zdarzy się przycięcie przy cutscenkach. Generalnie optymalizacja jakoś daje radę choć idealnie nie jest. Jakość tekstur porównałbym do RAGE tak wstępnie.

 

Póki co strzela się fajnie i jutro jadę z tym koksem dalej... :)

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

U mnie gra chodzi tragicznie,wszystko na maksa oprócz struminiowania klatek (16),przyciniki,brak płyności animacji itd. Karta nie jest użytkowana ani razu w 99%,najwięciej co widziałem to 74%,więc czekam na patch.Znalazłem też dużo innych komentarzy że nie ważne jakie ustawiania się da,gra chodzi tragicznie.

Link to post
Share on other sites

U mnie gra chodzi tragicznie,wszystko na maksa oprócz struminiowania klatek (16),przyciniki,brak płyności animacji itd. Karta nie jest użytkowana ani razu w 99%,najwięciej co widziałem to 74%,więc czekam na patch.Znalazłem też dużo innych komentarzy że nie ważne jakie ustawiania się da,gra chodzi tragicznie.

 

Zgadza się, gra nie jest jeszcze dobrze zoptymalizowana. Zasobów karty również nie zżera zbyt wiele. Ja dziś zaczynam od misji ze wspinaczką i zobaczę dalej jak to będzie z ta optymalizacją.

Link to post
Share on other sites

@mst u mnie jest jak u Ciebie czyli git. SLI nie działa w tej grze a dodatkowo wymusiłem sobie w sterach csaa (w opcjach aa nie znalazłem). Wolf ma trochę błędów choćby przenikanie cieni przez sufit, momentami wczytywanie się tekstur jak w Rage czy blokowanie się botów (wczoraj męczyłem jedną misję od początku bo szkop utknął w drzwiach :evil:).

Link to post
Share on other sites

U mnie sprawa wygląda tak że jak ustawię wartość strumieniowania klatek na 32 lub 64 to FPSy nie trzymają mi cały czas 60 klatek i notuję spadki do 30 - 40 klatek oraz dziwne szarpanie. Przy 16 jest OK. Inna sprawa że obojętnie czy ustawię 16, 32 czy 64 - jakość grafiki jest taka sama. Druga sprawa to ten rozmiar cieniowania tekstur - również czy ustawię 2000, 4000, czy te 8000 - jakość grafiki taka sama, ale przy 8000 FPSy lecą dziwnym trafem do 10 po czym po chwili 60 i znów spadki czy ładowaniu nowej lokacji. Reszta wygląda tak że Jakość VT na wysokich, VT wyłączone (tak sugerują w grze) i pozostałe opcje na również na wysokich. Nie do końca jeszcze rozumiem znaczenia tych wszystkich o których pisałem wyżej. Poza tym gra leci płynnie i podczas walki czy akcji nie odczuwam jakiś anomalii. Zobaczymy czy testy graficzne wyjaśnią coś więcej o tych opcjach. 

 

Zdarzyło mi się też podczas misji w zamku ze Strasse, jego głos i mimika były niezsynchronizowane, także z napisami. Przenikanie modeli także mi się zdarzyło jak oficer z telefonem "wtopił" się po zabiciu w krzesło...

Link to post
Share on other sites

Ale ponoć trzeba drugi raz zagrać i przy wybieraniu komu doktor zrobi kuku trzeba zaznaczyć drugą postać. Niby jest wtedy trochę inaczej fabuła poprowadzona.

 

 

Ps. U mnie na 660 TI gra działa bez zająknięcia na full.

 

PS2. Co trzeba zrobić aby wyświetlały się fps-y w EVGA Precission?

Link to post
Share on other sites

Ale ponoć trzeba drugi raz zagrać i przy wybieraniu komu doktor zrobi kuku trzeba zaznaczyć drugą postać. Niby jest wtedy trochę inaczej fabuła poprowadzona.

Może i tak, ale koniec na pewno jest taki sam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Generalnie kotlet ale rozbrajające akcenty polskie i humor sprawiają, że poprawnie doprawiony. Grafika bez fajerwerków ale jest lepsza niż się spodziewałem, dla mnie osobiście zdecydowanie bardziej przyjemna dla oka niż w Ghosts. AI wrogów takie jakie może być w shooterach pisanych pod pada. Niemcy fajnie się ustawiają w niektórych pomieszczeniach, tak żeby gracz nie miał problemu z wepchnięciem im noża w szyję. Na audio się zawiodłem, jest totalnie drętwe, lata świetlne do takiego udźwiękowienia jakie jest w Crysis 1. "Plastikowe" brzmienie broni.

Link to post
Share on other sites

Wybrałem starego do sekcji, więc przechodziłem grę z młodym. Pierwsze wrażenie po pierwszych 30 minutach gry było mocno średnie, ale tak jak napisał kolega wyżej, polskie akcenty i humor dają moc tej grze i później gra się przyjemnie. Przechodziłem grę na najwyższym poziomie trudności, więc przeciwnici potrafili się nieźle zorganizować, ale jak ginąłem to tylko przez tych upierdliwych super soldatów. No i koniec gry mi się nie podoba.

 

 

 

I'm on the motherfucking moon!

 

 

Edytowane przez mst
Link to post
Share on other sites
Na audio się zawiodłem, jest totalnie drętwe, lata świetlne do takiego udźwiękowienia jakie jest w Crysis 1. "Plastikowe" brzmienie broni.

 

Dokładnie. Nie postarano się w tym aspekcie i brzmienie broni wypada strasznie słabo.

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

pamietam wolfa sprzed dekady" Return to Castle Wolfenstein i tam byla misja gdzie chyba w barze czy hotelu szla taka piosenka niemiecka ktora nucilem jeszcze dlugo bo naprawde klimat pod wzgledem muzyki byl zacny :)  znalazlem :)

 

Edytowane przez trybcio86
Link to post
Share on other sites

Może i dźwięk broni w grze troszkę leży, za to soundtrack do Wolfa to mistrzostwo świata :D

 

 

...+100 do dumy z mojego małego VW :D

 

EDIT: Panowie nie wiem co jest grane ale przeglądam stronki z testami W:NO i ku mojemu zdziwieniu odkryłem że u mnie nie można ustawić opcji graficznych na ULTRA - po prostu jej nie ma. Mogę tylko na NISKIE, ŚREDNIE, WYSOKIE i WŁASNE - ktoś wie o co kaman?????

Edytowane przez Warren1987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...