Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Internet, Gry często, Photoshop ale to bardzo rzadko.
  • Maksymalna kwota : 2500zł (budżet nie pozwala)
  • Których części potrzebuję : Buda wraz z obudową, bez systemu (bez monitora, klawiatury i myszki etc.)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Zależy jaki mi zaproponujecie, jeśli by się to opłacało to tak, jeśli nie było by takiej potrzeby to nie chce się w to bawić.
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1280x1024 (wiem, kijowa, ale mam telewizor podłączony), w przyszłości Full HD.
  • Specjalne wymagania : Zmieścić się w danym budżecie, oby działał i funkcjonował jak należy i był to komp budżetowo-przyszłościowy jednak aby można było zagrania w najnowsze produkcje, może być na intelu.. myślę że nawet do gier lepiej. ;)
  • Części z poprzedniego komputera : brak
  • Własna propozycja zestawu : AMD FX - 6300, AsRock 970 Extreme3, deus g1 500W, Fortis(chłodzenie), Goodram 8gb 1333Mhz CL9, Seagate Barracuda 500gb, gigabite gtx 660 2gb OC, Obudowa z9 plus lub gladius m40. 
  • Inne : - 

A, i mam pytanie, czy warto składać komputer w sklepie (morele.net czy techplanet) bo 1 zł kosztuje, a nie chce bawić się w składanie, bo coś jeszcze mogę uszkodzić albo coś. Więc warto ?

Edytowane przez larw4
Link to post
Share on other sites

Max wydajnym zestawem w sumie będzie takie połączenie

 

SilentiumPC Brutus M23 Pure Black (bez zasilacza)

Thermaltake Smart SE Modular 80+ 530W

LG GH24NS95 SATA (black)

Intel Core i5-3470 /3.2GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

MSI Z68A-G43 rev.G3 /intel Z68/

Sapphire Radeon HD7870 2GB DDR5 256bit (1000/4800)

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Spectek

Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12

 

2499 zł + kody promocyjne w esc.pl do wpisania w komentarzu na montaż oraz kod do gry gratis (gra do wyboru): X98TY2AZ + Far Cry 3 bądź X98TY2AZ + Crysis 3

 

W zestawie masz możliwość OC CPU pod 4.0 GHz (po zakupie jakiegoś wydajniejszego coolera, obudowa posiada możliwość montażu chłodzenia bez konieczności wyciągania płyty z obudowy)

 

Do tego 7870, wydajniejsza od GTX660 z lepszym potencjałem OC

 

W zestawie 4 GB DDR3 - póki co wystarczą do każdej gry, kolejną kość możesz sobie dokupić w dowolnym momencie

 

Warto podwoić pojemność HDD Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

 

Dopłacając również nie wiele można kupić Club3D Radeon HD7870 XT Tahiti LE 2GB DDR5 256bit

Karta wydajniejsza od 7870, jednakże model ten jest dość słyszalny w obciążeniu z powodu budżetowego systemu chłodzenia

 

Tutaj porównaj sobie GPU po OC (niestety GTX660 nie łapał się wydajnością do testów) 

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_kart_graficznych_amd_i_nvidia_hd_7950_vs_gtx_660_ti?page=0,16

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...