Skocz do zawartości

Alternatywa dla GG


Recommended Posts

Od pewnego czasu posiadacze nowych numerów GG (z puli powyżej 16 000 000 bodajże) nie mogą się komunikować z użytkownikami starych wersji GG. Taki prosty zabieg, który zmusi większość do przejścia na nową, pedalską i przepełnioną reklamami wersję. Nie dość, że jest zapchana stertą niepotrzebnych funkcji, to utrudnia mi tylko proste wymienianie wiadomości tekstowych.

 

Stąd moje pytanie: czy istnieje alternatywa dla GG, która obsługuje pełną gamę numerów GG? Albo jakaś wersja Lite nowego GG?

Link to post
Share on other sites

Na stronie bannerkillera2 dla GG jest wtyczka, która pozwala na komunikowanie się z użytkownikami z puli 17mio+ z poziomu GG7.

Idę sprawdzić... tylko czy ktoś ma może numer 17mln+ :menda:

 

EDIT: To tylko usuwa komunikat, blokada jest dalej :)

Link to post
Share on other sites

Stąd moje pytanie: czy istnieje alternatywa dla GG, która obsługuje pełną gamę numerów GG? Albo jakaś wersja Lite nowego GG?

moze o2? jakis czas temu nie bylo zadnych problemow z GG, wszystkie kontakty zapisane na serwerze. nigdy nie narzekalem na ten komunikator.

Link to post
Share on other sites

Na stronie bannerkillera2 dla GG jest wtyczka, która pozwala na komunikowanie się z użytkownikami z puli 17mio+ z poziomu GG7.

Idę sprawdzić... tylko czy ktoś ma może numer 17mln+ :menda:

 

EDIT: To tylko usuwa komunikat, blokada jest dalej :)

Wystarczylo przeczytac opis wtyczki albo kilka postow dalej :o

Link to post
Share on other sites

Wow... WTW - świetny ten komunikator! Dzięki! Jeszcze tylko sprawdzę, czy obsługuje nową pulę numerów GG. Czegoś takiego szukałem. Powiedzcie mi tylko, czy mogę zrobić tak, żeby rozmowa z każdym wyskakiwała jako nowe okno, a nie tylko zakładka w tym oknie?

Link to post
Share on other sites

ja uzywam tylko i wylacznie konnekta, prosty programik, na poczatku wyglada niezbyt przyjaznie ale mozliwosci w jego dostosowaniu jest naprawde wiele, raz poswiecisz troche czasu i pozniej jest okej ;] nr gg mam wygenerowany z 2006 lub nawet z 2005roku i jakos nie zauwazylem bym mial problemy z komunikacja z innymi osobami, a co niektorzy zmienaja co jakis czas nr

 

gg to szit, jedyny minus ktory mnie wkurza to to ze konnekt nie obsluguje tych dluzszych opisow ;/

Link to post
Share on other sites

ehh kolezanka zmienila nr i gdy pisala do mnie to pojawial sie taki oto komunikat ;/

 

Użytkownik ******** próbował się z Tobą skontaktować. Niestety używasz starej wersji Komunikatora, która nie obsługuje numerów GG większych niż 17 milionów. Zaktualizuj swój Komunikator i rozmawiaj swobodnie: http://komunikator.gadu-gadu.pl

moje wiadomosci do niej dochodzily, lecz moje juz nie .. wiec kurcze jesli ludzie beda zmieniac na nowsze numery to bedzie trzeba zmienic tez komunikator ;/

 

PS: wiecie jak sobie radzi z tym KonnektPlus? moze ktos akurat testowal ;)

Link to post
Share on other sites

Śmierć gg. Instalujcie cokolwiek innego byle nie to. Ja chyba jestem jedynym człowiekiem w Polsce, który nigdy nie używał gg ;) Tzn. używałem ze 2 dni, żeby założyć numer i przekonać się, że nie ma sensu tego trzymać. Alternatyw jest sporo. Sam używałem dłuuuugo Tlenu, ale ostatnio przestali go rozwijać i się strasznie sypał (teraz już jest siódemka) i przesiadłem się na AQQ. Jak dla mnie wszystko super.

Link to post
Share on other sites

Nie jesteś jedynym ;) Ja również miałem gg tylko po to żeby założyć numer i żeby skopiować sobie dźwięk gdy ktoś zmienia status (tylko on mi pasuje bo jest głośny itp.) Długo miałem Spik'a ale przestali go rozwijać i przerzuciłem się na AQQ :P

Link to post
Share on other sites

A jakie potrzebujesz?

Jedyna wada WTW to to, ze nie jest gwarancja ze zrobia wszystkie wtyczki itd poniewaz robią to bezplatnie w wolnym czasie ludzie, ktorym GG przestalo odpowiadac ;) ALe raczej o to sie nie martwie, bo to co potrzeba, czyli dzialajace gg w WTW jest :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...