Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość. Mam zamiar kupić sobie nową mysz do gier. Gram głównie w FPS'y (BF3, COD, Blacklight ). Gram na 1800 DPI czasami na wyższym (1800 to dolna granica ).Mój chwyt to palmgrip. Najpierw przejdę, może do pytania a mianowicie: co by było dla mnie lepsze laser ( tylko adns-9500 lub 9800) czy optyk (avago 3090/3095). Podkładka nie gra teraz roli, ponieważ dostosuję się do myszy i kupię odpowiednią. Bardzo mocno zastanawiałem się nad :

Laser:

-Logitech G500

-Logitech G700

-Gigabyte M8000x

-Steelseries Sensei Raw

-CM Storm Sentinel Advance II

Optyk:

-Logitech G400

-R.A.T. 3 (refresh)

-Deathadder 4G (2013)

-Któraś z myszy Zowie : AM, EC1/EC2, FK (są bardzo podobne

 

Dodam jeszcze, że bardzo zależy mi na dodatkowych przyciska, i tu wygrywa chyba G700. Z G700 mam tylko taki problem, że podobno jest ciężka. Czy to prawda i czy nadaje się do FPS (kształt, waga, ergonomia ). Proszę o jakieś porady i z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Jest ciężka, ale jeśli nie jesteś kilkuletnim dzieckiem to sobie poradzisz. Przecież jakąś-tam siłę masz, prawda(?) :)

 

Posiadam, macham nią parę godzin dziennie (a czasem i więcej) podczas dynamicznej gry FPP bez przerwy i 0 bólu/zmęczenia. Jest wygodniejsza moim zdaniem od G400. Reszta to tylko dobór ustawień i podkładka/ślizgacze, ale to już inny temat.

 

Sądzę, że dla Ciebie Logitech G400 to będzie dobre rozwiązanie. Nie ma co przepłacać.

 

RATa sobie odpuść (złom jednym słowem).

Edytowane przez MEW
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jest ciężka, ale jeśli nie jesteś kilkuletnim dzieckiem to sobie poradzisz. Przecież jakąś-tam siłę masz, prawda(?) :)

 

Posiadam, macham nią parę godzin dziennie (a czasem i więcej) podczas dynamicznej gry FPP bez przerwy i 0 bólu/zmęczenia. Jest wygodniejsza moim zdaniem od G400. Reszta to tylko dobór ustawień i podkładka/ślizgacze, ale to już inny temat.

 

Sądzę, że dla Ciebie Logitech G400 to będzie dobre rozwiązanie. Nie ma co przepłacać.

 

RATa sobie odpuść (złom jednym słowem).

Dzięki za odpowiedź. Myślę, że jednak wezmę G700.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...