Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Gry, które wspominamy najlepiej, oraz ciekawe doświadczenia z gier.


Recommended Posts

Jeszcze powiesz do kompletu że ta gra to kupa, beznadzieja i z kiepską fabułą jak i gameplayem ;) Ta gra to istny majstersztyk.

Tutaj są wymieniane autentycznie kultowe pozycje, a TLOU to liniowy shooter i totalnymi niespójnościami w historii, masą bugów i na parę godzin. OK, Heavy Rain też ma cyrki w fabule (gdzie się podziała schizofrenia Ethana?) ale wprowadziło w jakiś sposób nową mechanikę i mimo wszystko jest bardziej "replay friendly". TLOU to dziecko dobrze prowadzonego marketingu. 

Link to post
Share on other sites

I co z tego że liniowy shooter ? 90% gier które wychodzą są liniowe... Pokaż mi grę która wyszła ostatnio i nie jest liniowa, nie ma bugów, nieścisłości w historii ? ;) Heee ? Nie ma gry idealnej ;) TLOU wg. Ciebie "to dziecko dobrze prowadzonego marketingu." - Nawet jeśli tak jest to został dobrze poprowadzony gdyż jest/będzie to gra roku i nic jej nie przebije raczej ;)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Oj w tym roku jest jeszcze Beyond w którego też wpompują kupę kasy na promo i znając Quantica będzie kosior. Jest jeszcze Watch Dogs i trochę tytułów dla nowych platform. TLOU dostanie grę roku, bo miało dostać już z dniem premiery. Ktoś posypał i gra roku będzie ale polecam to

http://imageshack.us/a/img401/4629/uc2g.jpg

Link to post
Share on other sites

No i co jedna taka opinia i co mamy patrzeć inaczej na grę - wiadome nie od dziś że masa ludzi powie o czymś że coś jest mega - to i musi znaleźć się taki właśnie HEJT ? WTF ? Tych wypocin nawet nie chce się czytać bo to się nazywa szukanie na siłę minusów ;) Z kolei jak jej gra nie pasowała to po co grała dalej ? ;) Coś mi nie pasuje nie gram proste... a tu na siłę żeby coś narzygać i dajesz o to taki przykład z PSX Extreme ? Nie wiele to ma wspólnego bo nawet ktoś kto nie grał w tą grę wie jakie ma minusy a jakie plusy i albo komuś to odpowiada albo nie.

 

Dla mnie TLOU jest arcydziełem na tle innych gier jakimi raczą Nas twórcy. Także kończę niepotrzebny OT.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

przez przypadek wróciłem do tego tematu bo widzę że temat nagle jest o the last of us...dla mnie obok heroes III , mafi I i seri football manager to the last of us jest najlepszą grą w która kiedykolwiek grałem, tak gra mnie tak poruszyła jak mało co, dla mnie osobiście gra jest genialna i dla mnie powinna być grą roku...a może i dekady :o  ,oczywiście jest to moje zdanie tylko bo dla innych może być to nudna bez akcji gra co jest oczywiście wielką nieprawdą :)

 

ARCYDZIEŁO jednym słowem :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 lata później...

Są dwie gry, które najmilej wspominam:

 

Age of Empires - pierwsza strategia w jaką grałem i do tej pory zdarza mi sie w nia grac

 

Heroes 3- zagrywałem się w to jak byłem w liceum

 

World of Warcraft - najlepsza gra mmorpg w jaką miałem okazję grać. Na początku grałem sobie na serwerach prywatnych, potem zacząłem grac na serwerach płatnych. Grałem całe studia. Oj ile razy się przez to pokłóciłem z moją ówczesną dziewczyna ;) 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Z wszystkich gier w jakie grałem w życiu największe wrażenia towarzyszyły odpaleniu pierwszego Tomb Raidera. W tamtym czasie ta gra wymiatała w każdym możliwym aspekcie. Początkowo grało się chyba w 15-20 fps. Później pojawiły się karty 3dfx Voodoo i było stałe 30 (Ale płynnie! Aż za bardzo!) i likwidacja pikselozy plus parę innych efektów wygładzających. Były jeszcze takie perełki jak Unreal, HL1, Quake, QII, Gothic ale TR to chyba mój nr 1 na liście "of all time".

Link to post
Share on other sites

Na mnie największe wrażenie zrobił Wiedźmin 2 Zabójcy Królów. Jedna z pierwszych gier RPG, chyba pierwsza, w które zagrałem. Pierwsza gra na, wtedy, nowo zakupionym komputerze - i tak cienkim  ;), w końcówce 2011 roku. Absolutny zachwyt, zostałem po prostu oczarowany.

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

O, trafiłem na fajny temat :)

Ogólnie przygodę z grami zaczynałem od automatów, potem pierwszy sprzęt w domu, czyli C-64, ale to za czasów Amigi zaczęły się gry, które miło wspominam do dzisiaj. Sporo tego było na Amisi; pierwsze dwie części Mortal Kombat, Street Fighter 2, Superfrog, UFO: Enemy Unknown i Terror from the Deep, Wing Commander, Gunship 2000, Secret of Monkey Island, Eye of the Beholder 2 części. Ech, piękne klasyki.

Potem Playstation; Tekken seria, Gran Turismo, po ograniu Final Fantasy VII zakochałem się w jRPG, Resident Evil itd. W erze Playstation powstało sporo wielkich serii kontynuowanych do dzisiaj. Taka "złota era" gier.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...