Skocz do zawartości

Wielki problem z 4850


Recommended Posts

Zacznę od początku, jest noc i gram z kumplem w left4dead w lanie. Po godzinie grania komputer się zawiesił i było widać na ekranie tylko pionowe, zielone linie, przestraszony wyłączyłem komputer i poczekałem 20 minut. Odpaliłem maszynę i wszystko ok, oprócz tego, że przy białym pasku jeszcze przed logo windows na całym ekranie były kolorowe kropeczki, równo ustwione. Windows się włącza, a tu nagle monitor czarny, lecz muzyczka startowa itp leci. Restartuję i włączam system awaryjny, usuwam sterowniki od karty i instaluję od nowa, odpalam Windę normalnie i działa, jednak jak przestawiam rozdzielczość na 1024/748 czarny ekran, lecz windows ciągle chodzi, bo słyszę nutkę z foobara...

 

POMOCY, mam 15 lat i nie stać mnie na wymianę karty, musi mi ktoś pomóc..

Sprzęt:

Msi p45 Neo2-fr

c2d e4300 @ 2,5 GHz

2x 1gb a-data 667 MHz

Saphirre Radeon 4850 (nie ten referent,

ten jest podobny do gladiactora)

Tagan u530 watt

Jeszcze raz proszę o pomoc! :| :| :|

Link to post
Share on other sites

Wszystko co opisujesz to objawy trwałego przegrzania karty.

Jak wstanie bez problemów na innym kompie, jak radzi Ci _nick_, zajmij się chłodzeniem karty. Wymien wentylator, paste pod radiatorem, wyczyść z kurzu i zapewnij lepszy obieg powietrza w obudowie.

 

Jeżeli będzie sypać na innym kompie - karta padnięta definitywnie.

 

Podzespoły masz dość nowe, więc sprawdź gwarancję.

 

Naprawa może być niemożliwa i nieopłacalna.

Link to post
Share on other sites

ta czekaj dłużej :D telefon nie gryzie

 

winy nie zwalą na ciebie, bo to sie zdarza, chyba że udowodnili by jakąś usterkę mechaniczną czy doczepili podkręcania karty (chociaż i tego się raczej nie czepiają)

a skoro nie grzebałeś to naprawić muszą ;)

przypominam, że luty jest krótszy :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...