Skocz do zawartości

Recommended Posts

@@dominik9903, w konsolach siedzą Jaguary, które budową przypominają okrojonego K10 (Phenom II). W żadnym wypadku nie są modułowe. Co więcej ta architektura jest (będzie na dniach?) w netbookach i niedługo w tabletach, może nawet w smartfonach. To są tzw. małe rdzenie (odpowiednik Intel Atom). Modułowe są tylko w laptopach i desktopach.

Teraz jesteś trochę mądrzejszy :)

 

@@dam111111, jestem inżynierem (chociaż nie od sprzętu) :P Z jakiegoś powodu wybrali Jaguary, a nie FXy, więc chyba jest jakaś różnica.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie to dalej Vishera o większym taktowaniu/poborze mocy, i najgoretszy z nich wszystkich , 220TDP? To chyba na conajmniej 14 Fazowa sekcję zasilania. Może pod hiper extra płyty pokroju Crosshair Formula - choć ona i tak obsługuje max TDP 140W.

 

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

http://pl.asus.com/Motherboards/AMD_AM3Plus/SABERTOOTH_990FX/

 to mobo występowało na pokazie jakimś steamrollera

 

mimo że do 140w ma tdp

 

albo jakiś nowszy model przystosowany już do tego potwora, ale na 100% wyjdzie nowa linia płyt, pewnie kosztujących też nie mniej niż 150 dolarów

Link to post
Share on other sites

Mieszacie co po niektórzy fakty. FX-9xxx (centurion) to nic innego tylko mocno podkręcony FX-83XX. To nadal jest architektura Piledriver. Został on tylko wypuszczony po to abyśmy o AMD nie zapomnieli bo ostatnio słabo daje oznaki życia. Steamroller to już kompletnie inna architektura z szeregiem usprawnień. Póki co nie ma żadnych testów bo nie ma żadnych procków. Nawet nie wiadomo czy Steamroller będzie na AM3+ czy AM4.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...