Skocz do zawartości

Worklog nad x80 (potrzebny tytuł)


Recommended Posts

Obecnie do cięcia posiadam tylko szlifierkę i gilotynę niestety ... W takim razie muszę to przeszlifować i zrównać ładnie i przytwierdzę to na śrubkach :D Zobaczymy co z tego wyjdzie :D 



Mam jeszcze takie pytanie czy dało by sie zrobić takie oploty jak na tym filmiku dla tego Seasonica ? 

Link to post
Share on other sites

Oryginalny kabel 24Pin, ma dzieloną jedną końcówkę (tę co wchodzi do zasilacza) - w sklepach takich gotowych, oplecionych nie widziałem, jedynie przedłużki.

Chyba pozostaje Ci oddać ten kabel w dobre ręce lub samemu powalczyć z oplotami.

Link to post
Share on other sites

Tylko że jak zapadnie decyzja wymiany lub zwrotu kasy i trzeba będzie oddać kable, to albo będzie lipa, albo będzie ściągał oploty z tych kabli :D

.......chyba że Seasonic pozwala na takie zabiegi, ale tego to ja nie wiem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słuchajcie znalazłem dość dobrą okazje na zasilacz jest to Seasonic x650 KM3 lecz ma jedną wadę , po prostu piszczy 

o to filmik 

Zasilacz ma gwarę na 23 michy w proline kolega który go sprzedaje mówi że bez problemu go przyjmą na gwarę , co robić ? Przy okazji wymyśliłem nazwę projektu , nazwę go>> Snow dark << co wy na to :D 

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam - przerobiłem dwa egzemplarze i oba były reklamowane (reklamację mi uznali, czyli potwierdzili wadę) - przypomnę, że wadą była głośność zasilacza, a nie napięcia czy coś w tym stylu. Generalnie zasilacz super wykonany, dobra jakość , miał stabilne napięcia, full modular, fajna cena....ale głośny :(

 

MrHaribo - mała rada - zarzuć temat do działu "poradnik". Określ cenę, czy ma być nowy lub używany, full modular lub też nie. Wiem, że też chcesz zrobić SLI/CF, więc w temacie napisz z jakich kart graficznych. Napisz też, jaka docelowo ma być Twoja konfiguracja sprzętu oraz określ budżet przeznaczony na zasilacz - forumowicze na pewno Tobie doradzą, a ja będę śledził ten temat i ewentualnie wtrącę swoje trzy grosza bazując na swoim doświadczeniu.

 

P.S. - jeżeli chcesz, to napisz mi Twoje wymagania na priv, a ja założę temat i zobaczymy, co się będzie działo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...