Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Wlasnie dostalem Sony xperie z i mam pytanko sa jakies specjalne aplikacje dla tego telefonu np jak kiedys zgubie bo aplikacja mi pomoze go znalesc czy cos takiego kiedys to czytalem ze jest taka aplikacja

 

Lub jakies aplikacje ktore warto zainstalowac :?

 

ps:Telefon jest dobry duzo ludzi mowili ze dzwiek jest lipny i slabo slychac ale szczerze to jest dobry :) tak samo mikrofon aparat jest fajny wszystko jest w nim fajne :) dziala bez lagow itp. naladowalem go i byl w standby przez 8 godzin i przez 8 godzin 100% baterii nawet nie poszlo o 1 % w dol jednak jak sie gra w gry lub inne to zzera baterie :P gralem i uzywalem go przez jakies godzine moze 2 i bateria spadla z 100% do 77% A od 0% do 100% ladowal mi sie w niecale poltorej godziny :) [Jak cos to sie pytajcie w zwiasku tego telefonu jezeli macie jakies pytania :D 

Z gory dziekuje

Link to post
Share on other sites

Zadałeś pytanie o inne aplikacje przydatne na telefonie, to podał jako przykład Avasta, który ma funkcję AntiTheft, coś w stylu MyXperia, też ma opcję blokady, ale z tego, co pamiętam, jest bardziej rozbudowany.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok dzieki ;D

Ostatnio zauwarzylem ze jak gram lub go uzywam intensywnie to sie robi goracy z tylu :P

 

Przyzwyczaj się to normalność :).

Wracając do Avasta AntiTheft to wbudowana opcja zapewne dużo bardziej rozbudowana niż MyXperia.jak powiedziałem działa bardzo dobrze.Możesz poprzez internet z PCta wywołać wiele rozkazów na smartfonie.Ale to już sobie u wujka googla poszukaj bądź na stronie producenta programu Avast.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Avast jest ok ale mi mulił mojego starego Ace więc go wywaliłem. Teraz mam Note II i zastanawiam się, czy dać jemu szanse - przecież wirusów pod Androida nie ma dużo. Ta funkcja jest ok ale dla wprawnego złodzieja fonów to żadna przeszkoda - a jak stracisz fona to i tak go straciłeś. Tu lepiej ubezpieczyć go od przypadkowego zagubienia...

 

Ciekawe aplikacje? Ot choćby Flipboard - będziesz wiedział praktycznie wszystko, co dzieje się na świecie. Wadą jest brak lokalizacji "Polska" (lub choćby "Europa Wschodnia") oraz brak naszej wersji językowej.

Link to post
Share on other sites

U mnie nazywa się to Wiadomości i pogoda. Z tego co wiem to jest to tylko na czystym androidzie.

 

http://imageshack.us/a/img268/5114/iov0.png

http://imageshack.us/a/img812/6430/b1y.png

http://imageshack.us/a/img543/8810/cgs.png

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Wiadomosci i pogoda mialem na Galaxy Ace ktory kupilem w Play w abo. W Note II, kupionym poza konkretna siecia, tego nie mam. Ciekawe czy jest w markecie lub samsumg app...?

 

edit:

nie ma :(

 

Skad i jak zatem to pobrac i zainstalowac?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...