Skocz do zawartości

Recommended Posts

W końcu dorwałem lutownice , więc postanowiłem się pobawić ledami

 

DSC_7002.JPG

 

DSC_7007.JPG

 

 

@kubapomocny15

Bardziej chodzi o to drugie

 

@Vertiver

Skoro projekt ma główne założenia już wykonane i teraz już dochodzi tylko obróbka detali to nie widziałem sensu zabawy w n-tą ilość postów i w każdym przedstawianie kolejnych już wykonanych kroków. Wiem że w większości worklogów postęp prac jest przedstawiany stopniowo, ale tu z racji tego że projekt jest już w zaawansowanej formie wydaje mi się że historia w pierwszym poście jest dobrym rozwiązaniem

 

p.s. te czerwone wtyczki robią out ale to dopiero w lipcu jak wróce z urlopu

Edytowane przez PatrykT
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

świetna robota jestem pod wrażeniem , masz jeszcze jakieś plany na dalszy rozwój czy to już koniec prac?

 

 

Dzięki za miłe słowa :) Obudowa jeszcze nie skończona w 100%, z rzeczy które chce zrobić to między innymi porządne nóżki, zrobić resztę przepustów, popoprawiać kilka kabli, nakleić maty wyciszające.Poprawić front i zrobić porządny przycisk reset. Także pracy jeszcze trochę jest

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobrze to wygląda. Podświetlenie imo wyszło Ci niemal idealnie, ukazuje zawartość obudowy w nocy, ale jednocześnie nie robi choinki. Zastanawia mnie tylko, w jaki sposób zamontowałeś boczną plekse szybę? Nie widzę żadnych mocowań. I chyba jest delikatnie krzywo, czy mi się tylko wydaje? ;)

 

@EDIT: Fajny patent na przymocowanie okienka :)

Edytowane przez TheEquinoxe
Link to post
Share on other sites

NIe pleksa a szyba ;) Minimalnie krzywo jest bo zaczepy są wygięte lekko i nie mam jakoś motywacji tego poprawić chociaż to 20 s roboty :P

 

A tu cały myk z oknem i jego montażem

 

DSC_7365.JPG

 

DSC_7366.JPG

 

Szyba przyklejona do ramki z panelu bocznego wysoko adhezyjną taśmą klejącą dwustronną

 

A co do podświetlenia to wdzień niemalże nic nie widać dzięki przyciemniającej foli na szybie. Dopiero wraz ze ściemnianiem się ukazuje się wnętrze. Taki nie zamierzony a dość ciekawy efekt wyszedł

 
 
 
 
Finalna wersja karcioszki
 
DSC_7464.JPG
 
DSC_7465.JPG
 
DSC_7466.JPG
 
DSC_7467.JPG
 
DSC_7468.JPG
 
DSC_7469.JPG
 
DSC_7477.JPG
Edytowane przez PatrykT
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...