Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

 

Aktualnie poszukuje nowej konfiguracji do mojego komputera.

 

Na razie mam na oku procesor i5 3570k i nie wiem jaką płytę główną do niego dobrać. Szukam czegoś w granicach 300-500 zł(cena 530 też jest spoko). Zestawu będę używał głównie do gier i chciałbym go co nieco podkręcić.

Do zestawu dołącza:

- karta graficzna MSI GTX660 TwinFrozr III

- pamięci OCZ Reaper Ultra 2 x2GB DDR3 CL6 1600MHz LowVoltage

- chłodzenie Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2(nie wiem czy będzie odpowiednie, w późniejszym czasie   planuje wymienić na lepsze).

 

 

Proszę o propozycje płyty głównej lub innego procesora wraz z płytą oraz inne przydatne rady, ponieważ uważam że moja wiedza na ten temat nie jest zbyt rozległa.

 

Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z77a-g45-intel-z77-lga-1155-3xpcx-vga-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-crossfire-459862/

ja polecam tą płytę, nic lepszego nie potrzeba, do oc do 4,5-4,8ghz przy dobrym chłodzeniu wystarczy w zupełności

jeśli chodzi o procka to dobry wybór do gier

 

 

chłodzenie Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2(nie wiem czy będzie odpowiednie, w późniejszym czasie planuje wymienić na lepsze)

jaką masz obudowę? dobrym wyborem jeśli chodzi o chłodzenie będzie np. http://www.saturion.pl/product/167944/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Thermalright_HR_02_Macho_Black_White.html jeśli się zmieści do twojej obudowy

Link to post
Share on other sites

OK, czekam na inne propozycje, może od gigabyte'a i asrock'a.

 

Obudowa jest duża(ATX) choć nie znam jej dokładnego modelu(jak wrócę do domu podrzucę dokładny) posiada w sobie 3 duże radiatory, wyświetlacz oraz kontroler do ich obsługi.

 

Z chłodzeniem będę czekał na przypływ gotówki, może za jakieś 2 miesiące, dodatkowo będę szukał zasilacza i możliwe że obudowy jeżeli ta okaże się piekarnikiem dla tego zestawu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...