Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer Dla Gracza [1500zł+]

zmiana podzespołów do płyty głównej karta graficzna procesor ram cena

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 WafelekRox

WafelekRox
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 14:54

Witam ;)) mam oto małe pytanko odnośnie zmiany kilku podzespołów w mojej płycie głównej(jest to model ASRock UCC N68C-GS UCC) chciałbym żeby była ona była pod gry/wydajność ponieważ na jakości zbytnio mi nigdy nie zależało w komputerze ^_^ gdyż jak gram na minimalnych wymaganiach/ustawieniach to mam 40-10 klatek max -.- w BF3 bronie mi na jakiś czas znikają a potem znowu pokazują a 3 miechy temu robiłem formata to śmigał jakbym miał nawet i 100 klatek *.* zero ścinek i wgl. a teraz żenada...

Oto mój sprzęt:
Procesor:Amd Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.01 Ghz
Zasilacz:MOD XSTREAM-PRO OCZ 750W
Karta Graficzna:Nvidia GeForce GTX 550 Ti
Ram:2x2 Giga Ram(niestety zapomniałem nazwy firmy :/)
Płyta główna:ASRock UCC N86C-GS UCC

Zastosowanie kompa:Gry/Użytek
Maksymalna Kwota którą dysponuje:300-600 zł co miech(mogę nazbierać więcej mi się nie spieszy :) )
Których części potrzebuje:Procesor/Karta Graficzna/Ramy
Czy będziesz podkręcać sprzęt:Jeszcze nie wiem
Jaką rozdzielczość posiada twój monitor:19cale(ten główny)/42cale(poboczny)
Specjalne Wymagania:żeby wytrzymał moje granie jak i np. nagrywanie frapsem/actionem ;P
Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera:niestety nie :/
Własna propozycja zestawu:hhmm jestem w tym ślepy więc jestem zdany na was ^_^
Inne:Doradzicie jeżeli chodzi o własne czyszczenie kompa?? myślałem nad kupnem mini sprężarki bo zbytnio nie wiem co kupić żeby samemu zacząć czyścić kompa =.= a co jakiś czas nie chce mi się dawać do serwisu kompa żeby tylko go wyczyścić i zapłacić im 50 zł :]

Użytkownik WafelekRox edytował ten post 02 czerwiec 2013 - 15:29

• 0

#2 Antvas

Antvas
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 15:29

Przy okazji i ja się spytam - jaki będzie najwydajniejszy w grach procesor do w.w.  płyty głównej?

• 0

#3 stalkerpl

stalkerpl
  • Pasjonat

• 760 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 17:05

po co ci jakas sprężarka do czyszczenia kompa, wystarczy sprezone powietrze i jakas szmatka

skoro masz juz kilka czesci to zajrzyj tu, podobne pytanie z tym ze limit wynosi 2000zł

http://forum.benchma...acza-do-2000zł/

• 0

i5-9600K | Zotac RTX 2070 SUPER | Seasonic PRIME Ultra Platinum 750W | MPG Z390 PRO CARBON | G. SKILL  RIPJAWS V  2X8GB

DDR4 | Obudowa Fractal Design Define R6 TG | GOODRAM IRDM PRO 240GB | Seagate Barracuda 1TB | be quiet! Dark Rock 4 PRO |

Monitor AOC G246oFQ | Win 10 64bit | Asus Xonar DGX

"Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata" - Marie von Ebner-Eschenbach

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zmiana, podzespołów, do, płyty, głównej, karta, graficzna, procesor, ram, cena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych