Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ;)) mam oto małe pytanko odnośnie zmiany kilku podzespołów w mojej płycie głównej(jest to model ASRock UCC N68C-GS UCC) chciałbym żeby była ona była pod gry/wydajność ponieważ na jakości zbytnio mi nigdy nie zależało w komputerze ^_^ gdyż jak gram na minimalnych wymaganiach/ustawieniach to mam 40-10 klatek max -.- w BF3 bronie mi na jakiś czas znikają a potem znowu pokazują a 3 miechy temu robiłem formata to śmigał jakbym miał nawet i 100 klatek *.* zero ścinek i wgl. a teraz żenada...

Oto mój sprzęt:
Procesor:Amd Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.01 Ghz
Zasilacz:MOD XSTREAM-PRO OCZ 750W
Karta Graficzna:Nvidia GeForce GTX 550 Ti
Ram:2x2 Giga Ram(niestety zapomniałem nazwy firmy :/)
Płyta główna:ASRock UCC N86C-GS UCC

Zastosowanie kompa:Gry/Użytek
Maksymalna Kwota którą dysponuje:300-600 zł co miech(mogę nazbierać więcej mi się nie spieszy :) )
Których części potrzebuje:Procesor/Karta Graficzna/Ramy
Czy będziesz podkręcać sprzęt:Jeszcze nie wiem
Jaką rozdzielczość posiada twój monitor:19cale(ten główny)/42cale(poboczny)
Specjalne Wymagania:żeby wytrzymał moje granie jak i np. nagrywanie frapsem/actionem ;P
Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera:niestety nie :/
Własna propozycja zestawu:hhmm jestem w tym ślepy więc jestem zdany na was ^_^
Inne:Doradzicie jeżeli chodzi o własne czyszczenie kompa?? myślałem nad kupnem mini sprężarki bo zbytnio nie wiem co kupić żeby samemu zacząć czyścić kompa =.= a co jakiś czas nie chce mi się dawać do serwisu kompa żeby tylko go wyczyścić i zapłacić im 50 zł :]

Edytowane przez WafelekRox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...