Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie działania dwóch kart w telefonie. Posiadam telefon iphone 11 i chciałbym na esim zrobić numer prywatny z plusa, natomiast wsadzić kartę play służbową. Czy jeśli ustawię internet na kartę play (tam mam 150 Gb) to będę mógł odbierać mms w plusie?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Hej, poszukuje specjalisty od iPadów, a mianowicie z racji kończenia w tym roku LO i planów odnośnie studiów, szukam iPada, który wystarczy na lata (planowane studia trwają 5/6 lat) i w jak największym stopniu będzie mógł zastępować laptop. Pieniądze większej roli nie grają, ale im zamknę się w mniejszej kwocie tym lepiej. Z rzeczy obowiązkowych to 256GB pamięci i Cellular. IPad będzie głównie użuwany do robienia notatek. Co do rysowania to nie zamierzam, ale studia mogą wymagać od czasu do czasu jakiegoś rysunku, wiec tutaj pojawia się kolejna kwestia: Apple Pencil czy coś w stylu Logitech Crayon. W Pro jest odświeżanie 120Hz, ale nie jest to dla mnie istotne. Czy warto jest przy tym inwestować w ipad pro https://ispot.pl/ipad-pro-1tb Czy może jednak zostać przy Ipad air? 

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Mam pytanie - czy jak mam tablet/smartfon z simlockiem, to nie będzie problemu podczas korzystania z internetu poprzez WIFI lub w przypadku udostępniania go z telefonu? 

I czy w dzisiejszych czasach 4gb ramu, 4-rdzeniowy procesor 2,34GHz + Snapdragon 821 wystarczą do swobodnego korzystania ze sprzętu na androidzie 9? 

Link to post
Share on other sites
W dniu 13.05.2023 o 00:22, Olala napisał:

Mam pytanie - czy jak mam tablet/smartfon z simlockiem, to nie będzie problemu podczas korzystania z internetu poprzez WIFI lub w przypadku udostępniania go z telefonu? 

I czy w dzisiejszych czasach 4gb ramu, 4-rdzeniowy procesor 2,34GHz + Snapdragon 821 wystarczą do swobodnego korzystania ze sprzętu na androidzie 9? 

Z wifi powinieneś korzystać bez problemu. Co do wydajności to zależy do czego będziesz wykorzystywał telefon. Do przeglądania internetu, oglądania yt, udostępniania hot spota, dzwonienia itp. to starczy. Nie będzie to demon prędkości. Będzie czasami zamulał z aplikacjami ale będziesz mógł z niego korzystać. W gry raczej nie pograsz. Sam siedzę na kirin 970 i da się korzystać. 

Link to post
Share on other sites

Co to w ogóle jest za cyrk z Pixelami :cenzura:

 

Dostaliśmy w robocie bon na produkty Gugla, nawet do -50% na telefony (do tego firma bierze bez VAT). No to siedzi nowiuśki 7a w koszyku, bo wyszły jakieś grosze ale patrzę - a ten szit ma ładowanie 18W :o No to może zwykły Px7 lub Pro -> gdzie tam, 20/23W :[ Jak w 2023 roku można wydać takie coś... 

Link to post
Share on other sites

Używałem przez ponad dwa lata oneplusa z szybkim ładowaniem (które kilka razy uratowało mi tyłek); tel przy odsprzedaży miał 84% oryginalnej pojemności baterii i najzwyczajniej w świecie mi się znudził zanim bateria zdążyła się na tyle zjechać by trzeba było ją wymienić. 

Link to post
Share on other sites

Chyba w każdym, w niektórych łatwiej, w innych trudniej. Chętnie bym poświęcił wodoszczelność dla zwykłej klapki z tyłu na zatrzaski jak miałem w XRN4, niestety producenci wiedzą lepiej. Sam sobie wymieniłem baterię i 2 razy gniazdo ładowania, części kosztowały mnie w sumie jakieś 120zł, telefon żył 5 lat. Komu to przeszkadzało? Zastanawiam się nad Fairphone 4, ale powrót do IPSa by pewnie bolał. No i cena lekko przegięta jak za taką speckę sprzed 1,5 roku.

4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Dzięki takiemu ładowaniu bateria będzie się wolniej degradowała.

Tam nie ma co degradować, po wyjęciu z pudełka ledwo 1 dzień trzyma :rotfl:

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...