Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych

dyskusja luźna rozmowa smartfony telefony tablety urządzenia mobilne zalety wady opinie pytania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3324 odpowiedzi w tym temacie

#3321 mikolajewski

mikolajewski
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:57

Nietypowe pytanie: smartfon z Qwerty. Jakieś sensowne propozycje? Ja napalony na BlackBerry ale może jakieś inne opcje?

• 0

#3322 Andrecos

Andrecos
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 01 luty 2020 - 16:45

Czesc. Która opcja w androidzie na ukrycie plikow bedzie lepsza (trudniejsza do złamania )? Pierwsza opcja spakowanie plików do archiwum Rar, nadanie hasła do archiwum oraz ukrycie archiwum poprzez dodanie kropki w nazwie . Druga opcja ukrycie plikow poprzez program Hide It Pro udający audio manager?
  • 0

#3323 Fenio

Fenio
  • ∞∞∞∞∞∞∞

• 3318 postów

Napisano 01 luty 2020 - 22:07

@Andrecos, RAR lub 7z zaszyfrowany AES-256 z długim niesłownikowym hasłem zawierającym znaki specjalne będzie najbezpieczniejszy.

• 0

Ekspert działu: Kącik retro komputerów    /     Pełne zestawienie ekspertów

Spoiler

#3324 Andrecos

Andrecos
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 02 luty 2020 - 07:19

Fenio dziękuję za pomoc
  • 0

#3325 michalkruk1992

michalkruk1992
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 20 luty 2020 - 14:31

Mam pytanie, rozumiem że to normalne iż w mi9t na jasnym tle w słońcu widać kółeczko czytnika linii papilarnych oraz czujnik światła?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dyskusja, luźna rozmowa, smartfony, telefony, tablety, urządzenia mobilne, zalety, wady, opinie, pytania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych