Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Far Cry 3 brak napisów

far cry napisy pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 arekmenmax

arekmenmax
  • Bywalec

• 77 postów
  • Miejscowość:Koszalin

Napisano 01 czerwiec 2013 - 09:57

Niedawno zakupiłem Far Cry 3 w Empiku i podczas gry zauważyłem że dialogi są całkowicie po angielsku, a gra jest po polsku. Menu i wszystkie inne rzeczy są po ojczystym języku ale nie dialogi.

Gdy próbowałem zmienić język na polski w opcjach to był tam niemiecki, włoski itp. ale nie było polskiego.

Następnie szukałem opcji napisów ale żadnej tam nie ma.

Kupiłem grę legalnie i nie chce ściągać spolszczenia z błędami i mam nadzieję że to tylko moje niedopatrzenie a nie błąd gry. Proszę o instrukcję albo wyjaśnienie problemu, gdyby ktoś miał czas.

• 0

#2 Matizekt

Matizekt
  • Dyskutant

• 215 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:38

Musisz wejść w opcję --> obraz i ostatnia opcja to język napisów, ty prawdopodobnie zmieniałeś język dialogów

• 0

CPU: Intel i9 9900k + be quiet! Dark Rock 3 MOBO: MSI MEG Z390 ACE GPU: AORUS RTX 2080 XTREME RAM: HyperX Predator 2x8GB 3200Mhz PSU: Corsair RM 750x SSD: Corsair MP510 480GB Samsung 850 EVO 120 GB, Samsung 860 EVO 500GB CASE: CM Storm Enforcer

#3 seebeek17

seebeek17
  • Gaduła

• 435 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 20:49

to sie w opcjach wlacza jak w kazdej innej grze...

• 0

Bez zbędnych reklam i czcionek, zapraszam na mój skromny kanał na youtube:

youtube.com/user/MiRRoRRek

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: far, cry, napisy, pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych