Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć.

Poszukuję waszej pomocy w wyborze tabletu, dosyć długo nie interesowałem się nimi, jestem więc trochę do tyłu, jeśli chodzi o te urządzenia.

Interesuje mnie urządzenia o rozmiarze 7-8 cali. Preferuję nowe urządzenie.

Głównym wymogiem co do urządzenia, jest to, czy poradzi sobie z aero 2. Co do reszty, tu zostawiam wam otwarte pole.

 

Kwota jaką jestem w stanie wydać to ok. 700zł, ew. mogę w szczególnym wypadku znaleść dodatkowe 100zł ale nie więcej.

Proszę o waszą poradę ;)

 

 

Link to post
Share on other sites

Witam. powiedz co interesowało by cie w specyfikacji do czego bedziezs go uzywac .  jestem uzytkownikiem Pentagrama 8" 2x 1,5Ghz, 16 GB wbudowanej slot na Karte SDHC, Wyswietlacz IPS, Jedynym minusem jaki ma ten tablet to brak wbudowanego Modemu 3G i GPS, na dodatek producent dodaje do zestawu ładowarke sieciowa, samochodowa, sciereczke do wyswietlacza, cos ala etui , kable pod kompa , i cena to 599zl . Jezeli chcesz przeznaczyc 700zl to jednak tak jak kolega napisal Nexus 7 pewnie bedzie najlepszy ;) 

Link to post
Share on other sites

Niestety ciężko znaleźć cokolwiek z 3g w tej cenie.

Zawsze możesz np udostępniać sobie internet z telefonu jeśli masz na nim pakiet, no chyba że ma to być osobna jednostka.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

NEXO to też dobry sprzęt - posiadający swoje wady jak i zalety. W tej cenie rewelacji nie ma i nie będzie, skoro tyle kosztują średniej klasy smartfony to czego wymagać od tabletów, które są większe - a wraz z wielkością rosną wymagania (potencjalnych) użytkowników. Zresztą pokaż mi zdecydowanie lepszy sprzęt 3G w tej cenie? Google Nexus 7? Tak, ale jest on zdecydowanie droższy, prawie dwukrotnie - http://www.ceneo.pl/20206003 Hmm... Zresztą sprzęt, który zaproponowałem spełnia wymagania autora tematu zatem nie widzę problemu aby go wziął, no chyba że jakość mu nie odpowiada - ale wtedy powinien dołożyć do budżetu...



Zaproponuj coś lepszego w założonym przez autora budżecie a zarazem spełniający wymagania, które postawił - a nie pisz tylko puste słowa o "markowym sprzęcie", dobrze?



EDIT -

 

Zawsze możesz np udostępniać sobie internet z telefonu jeśli masz na nim pakiet, no chyba że ma to być osobna jednostka.

Nie zauważyłeś, że autor chciał pod Aero2? To ma "żonglowa"ć kartami w fonie czy co (bo nie sądzę aby miał dual sim)?

Link to post
Share on other sites

@Igorrodz

Po co się rzucasz jak ktoś wyżej odpisał i ja go tylko poparłem?

nexo 3g jest dobry ale w porównaniu z nexus 7 słaby

lepiej było by nexusa ma procesor 4x 1.2 a nie 2x 1.5 ale jeśli nie potrzebujesz większej mocy to możesz wziąć spokojnie nexo lub pentagrama i każdy inny

Nie zauważyłeś, że autor chciał pod Aero2? To ma "żonglowa"ć kartami w fonie czy co (bo nie sądzę aby miał dual sim)?

Zauważyłem. Zaproponowałem również inną opcję, po to żeby autor o tym wiedział i sobie przemyślał.

P.S Masz Nexusa 7 z 3G taniej http://allegro.pl/asus-google-nexus-7-3g-32gb-i3294487507.html

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...