Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mój problem jest następujący, a mianowicie stoję przed trudnym wyborem: Kupić teraz PS3 czy czekać i kupić PS4 jak będzie dostępne u nas. Chodzi o to że kupiłbym PS4, ale jest parę fajnych tytułów, dostępnych tylko na PS3, a na których mi zależy. Nie byłoby problemu gdyby PS4 było wstecznie kompatybilne, ale wiadomo już że nie będzie. Wyczytałem coś, gdzieś, że usługa Gaikai ma umożliwić granie na PS4 w tytuły z PS3, ale teraz pytanie do was czy to jest prawda i czy to będzie tak że w każdy tytuł z PS3 będzie można zagrać na PS4, czy tylko to będą niektóre wybrane gry z PS3 ?

Pewnie za chwile ktoś powie, że jeszcze za mało informacji jest żeby cokolwiek o tym mówić (mam na myśli Gaikai), ale ja musze już teraz wiedzieć, bo jeśli faktycznie nie pogram na PS4 w gry z PS3 to już teraz kupie sobie PS3, a jeżeli będzie możliwość zagrania na PS4 w gry z PS3 to poczekam i kupie PS4 :)

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak będzie działać to całe gaikai i czy ja mając PS4 będe chciał zagrać w gre z PS3 muszę ją normalnie kupić na fizycznym nośniku ? Czy też wystarczy ją kupić w wersji cyfrowej ?

Link to post
Share on other sites

To nie jest pewne kiedy uruchomią tę usługę, na starcie może jej nie być i czy wszystkie gry będą dostępne (może będą dodawane stopniowo). Jeszcze ważną kwestią jest to jakie masz łącze internetowe.

 

Gaikai to jest to samo co OnLive.

Edytowane przez sevae
Link to post
Share on other sites

Ciężko się zdecydować, ale dwóch konsol nie będe kupował bo na takie coś sobie nie moge pozwolić. No lagów się spodziewam w tym gaikai, ale nie że obraz będzie gorszy, liczyłem że będzie taki sam jak z konsoli podpiętej bezpośrednio do TV, no ale cóż....

Moje łącze internetowe to 12Mb. Internet Multimedia

Jeżeli miałbym brać PS3 to tylko wersja Super Slim (ta z 500GB dyskiem) ewentualnie wersja Slim (z dyskiem 320GB). ale mam nadzieje że nie są one tak awaryjne jak te faty. Jeszcze się nad tym zastanowie, ale zostawmy narazie Playstation w spokoju. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Microsoftu. Bo przed prezentacją nowego Xbox'a One było dużo mówione że będzie on sprzedawany razem z malutką wersją xboxa 360 (bez napędu, bez dysku) którego będzie można podłączyć do xbox'a one i dzięki temu zagrać w tytuły z xbox'a 360 na xboxie one. Czy to była prawda ? Czy ktoś coś wie na ten temat ? (Być może ja coś przeoczyłem, a być może wyjaśnią to dopiero na zbliżających się targach E3)

Link to post
Share on other sites

Na razie plotka, tak jak mówisz na E3 może się dowiemy więcej. Ale nie liczyłbym na zbyt wiele, MS powiedział coś w stylu że wsteczna kompatybilność to wsteczne myślenie i cofanie się i że gracze nie są nią zainteresowani.

Hahaha microsoft <3

 

Oni powinni strzelnice otworzyc, na kazdym kroku strzelaja sobie w stopy :D

Link to post
Share on other sites

Tyle, że jak M$ zobaczy jak wszyscy stoją po PS4 to może odpuszczą te wszystkie utrudnienia, a przynajmniej część. Co do awaryjności to na pierwszy rzut oka Xbox wygląda na lepiej przemyślany. W ogóle to, gdzie w tym pleju jest blu ray :co:

Link to post
Share on other sites

Tyle, że jak M$ zobaczy jak wszyscy stoją po PS4 to może odpuszczą te wszystkie utrudnienia, a przynajmniej część. Co do awaryjności to na pierwszy rzut oka Xbox wygląda na lepiej przemyślany. W ogóle to, gdzie w tym pleju jest blu ray :co:

Dalej będzie miał droższą konsolę. Na białym lepiej widać: http://www.ps3site.pl/files/2013/06/6F2vzMV.jpg

Edytowane przez sevae
Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak w tą genialną "dizajnerską" szparę, wejdzie mój pendrive Vengeance GT, w dość grubej gumowej obudowie. Trzeba będzie wyprowadzać port przez przedłużacz :P 

 

Btw wymiarowo (biorąc odniesienie na szczelinę napędu) prezentuje się podobnie do PS3SS, ciekawe czy nie będzie problemów z odprowadzeniem ciepła, w tak niewielką obudowę biorąc pod uwagę wielkość napędu, może być ciężko zmieścić sensowny radiator. 

Link to post
Share on other sites

Doradzę ci lepiej poczekaj na PS 5 bedziesz na pewno zadowolony, masz moje słowo.

 

Po drugie jeżeli będziesz miał mamone na ORYGINAŁY a konkretnych gier można policzyć na palcach jednej ręki to jak najbardziej kup konsole a nie jak reszta jak leming kupuje konsole z kinectem bo promocja i ma 2 gry bo na inne go nie stać...

 

Najpierw zastanów się nad przyszłościa zakupu a nie tym że każdy tasuje sie przed info że wyjda nowe konsole i że to modne jak gry na demotach tzn idzie faryna ze nowa gra wychodzi jak mass effect 3, wielka podnieta na demotach a potem co...kupa... dla tego co nie podobała się fabuła, a dla drugiego była gra ok. To samo tyczy się innych gier i nie tylko.

 

Kto ci tu doradzi jak nawet NIKT tu nie grał na nowych konsolach!!! Poczekaj do premiery a może SONY zrobi to samo co Xbox albo obydwie cos gorszego ze nie dość że będziesz szpiegowany oprzez KINECTA to do tego będziesz a to płacił.

 

Jedynym najlepszym wyborem jest PC ale warto mieć też konsole ja na twoim miejscu bardziej zastanowił sie na XBOX360 póki masz okazje kożystać z dobrodziejstwa świata co uczyniła dzieki czemu granie w gry na XBOX360 jest kożystnie tanie, a nie pchać się na siłe w nieznane NIKT TU NIE JEST PROROKIEM

 

Jeszcze jedno

 

Konsola będzie jak DRUKARKA im tańsza tym tusze droższe, a nie wiadomo do końca czy gry na nowe konsole będą droższe niż gry na obecne generacje konsol, więc radzę się nad tym też zastanowić a NIE ŻYCZĘ nikomu posiadania tylko 3 gier na konsole....

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...