Skocz do zawartości

Parę gier pudełkowych a aktywacja na Steam/Uplay


Recommended Posts

Witam. Czy wersje pudełkowe (z PL sklepów) - nail'd, Call of Juarez, Call of Juarez: Więzy Krwi podejdą po jakieś cyfrowe platformy? Co do trzeciego tytułu to może na Uplay da się przypiąć, ale nie wiem jak z nail'd i CoJ (pierwszą częścią).

 

http://www.covergalaxy.com/forum/attachments/pc/16522d1355837274-naild-eu-naild-001.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Dodać do biblioteki będzie się pewnie dało w zależności od platformy, ale to nie będzie tak jak kupiona gra specjalnie pod daną platformę. Na przykładzie steama, to po lokalizacji na dysku możesz dodać wszystko, znajomi będą widzieć że grasz itp., ale nie będą liczone godziny z tego. Gdy ktoś będzie chciał zobaczyć twoje gry, to jej również nie zobaczy. Podałem na przykładzie steama, bo tylko jego używam, ale pewnie w innych podobnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

to zalezy, jezeli na platformie np steam mozna taka gre zakupic to raczej nie ma problemu z przypisaniem jej do konta, ale nie wszystkie  tytuły, mialem problem z aktualizacja men of war, dodalem do konta na steam i mi smiga bez problemu

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Żadna z powyższych gier nie jest przy należna do steam/uplay

Pierwszą grą firmy Techland która była pod steam to Dead Island

Natomiast Uplay CoJ:Cartel

Jedynie możesz zrobić taki myk w steam

Biblioteka -> Dodaj grę z poza steam

wtedy gra będzie widnieć bo widnieć w bibliotece ale bez żadne wsparcia Steam-a :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...