Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wybór gryzonia (Razer Naga Molten - pytanie)

razer naga molten mysz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shadow17

Shadow17
  • E-Entuzjasta

• 113 postów

Napisano 29 maj 2013 - 22:16

1. Szybkie pytanie. Czy mysz podana w temacie nadaję się pod chwyt palm grip dla osoby o dużych dłoniach? Proszę o odpowiedź na to pytanie w jak najprostszej formie.

2. Jeżeli odpowiedź na pytanie 1. brzmi: nie - czy znajdę jakąkolwiek mysz która będzie spełniała następujące wymogi:

-duża (wiadomo - duże dłonie i palm grip)

-dodatkowe przyciski - najlepiej z możliwością ustawienia makr (przycisków dodatkowych potrzebuję min. 5)

-ładna - najlepiej w zestawie czerń/czerwień + jakieś ledy (wiem wiem wygląd nie jest taki ważny ale mam nadzieję że mysz będzie mi ozdobą biurka i pasować będzie do schematu kolorystycznego komputera i innych akcesoriów - ten punkt nie jest priorytetem)

-minimum 2500 dpi

-do 300zł

Dla jasności - nie gram dużo w FPS'y ale nie kiedy już gram nie chcę odczuwać jakiegoś rodzaju dyskomfortu dlatego sensor nie musi być super uber wyrąbany w kosmos ale znośny.

I tak przy okazji - proszę też o propozycję podkładki (czerń/czerwień obowiązkowo) do 70zł.

• 0

Można powiedzieć że programowanie jest fajne, ale nic nie zastąpi pobawienia się sprzętem od czasu do czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#2 Lukson

Lukson
  • Naprawiacz sprzętu Logitech.

• 3713 postów
  • GG:8559772
  • Miejscowość:Cała Polska
  • 3DMark 06:16105 / 29922

Napisano 29 maj 2013 - 22:28

Ad. 1

Nie.

Ad. 2

G600, G700

• 0

#3 Shadow17

Shadow17
  • Autor tematu
  • E-Entuzjasta

• 113 postów

Napisano 30 maj 2013 - 00:32

Dziękuję za odpowiedź. Chyba zdecyduję się na G600.

• 0

Można powiedzieć że programowanie jest fajne, ale nic nie zastąpi pobawienia się sprzętem od czasu do czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: razer, naga, molten, mysz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych