Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć.
Jestem posiadaczem Genius SW-HF5.1 5050V2. Słucham dużo muzyki i oglądam dużo filmów. Ostatnio zakupiłem kartę Creative SB Audigy SE SB0570, niestety po zainstalowaniu sterowników pod Windows 8, występował ten sam problem co na SB X-Fi Gamer, czyli pierdzenie, charczenie i pyrkanie wydobywające się z głośników. Po podłączeniu głośników do integry, żadnych zakłóceń już nie ma. Wywnioskowałem, że po prostu Creativy nie lubią się z moimi Geniusami. Może to widza zaśniedziałych styków na karcie.
 
Teraz zainteresowała mnie oferta od ASUSA czyli Xonar DX bądź D1. Obawiam się jednak, że spotka mnie ten sam problem czyli te pyrkanie z głośników. 
 
Czy opłaca się kupno tej karty do moich głośników czy lepiej kupić coś tańszego? 

 

Link to post
Share on other sites

Ja poprę homzika, warto wziąć pod uwagę Audiotrak Maya U5. Naprawdę fajna karta dźwiękowa, nie musisz instalować żadnych sterowników (zainstalowanie ich daje ci panel w stylu Volume Control) i jest przenośna (jak masz laptopa to świetna sprawa).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wezmę pod uwagę tego Audiotraka gdy zawiedzie XONAR DX, ale jeśli jest to karta zewnętrzna, boje się, że mój siostrzeniec może ją uszkodzić, a niestety nie mam możliwości położenia jej w bezpiecznym miejscu. Chciałbym wyciągnąć to co najlepsze z tych głośników, bo wiem, że są dobre i przy Realteku się marnują. 

Link to post
Share on other sites

 

 

że to taka integra na USB

 

Bo to jest integra na USB a wszyscy się nad nią spuszczają. Audigy 2 ZS ma lepszą jakość dźwięku od tej karty.

Link to post
Share on other sites

Bo to jest integra na USB a wszyscy się nad nią spuszczają. Audigy 2 ZS ma lepszą jakość dźwięku od tej karty.

Dokładnie! Miałem ostatnio okazje posłuchać maya u5 z SL HD681 i w sumie nie słyszałem żadnej różnicy w porównaniu do mojej integry alc662

Link to post
Share on other sites

http://www.legitreviews.com/images/reviews/1890/rightmark-audio-performance.jpg

 

A teraz w buty sobie wsadźcie te Maya U5. Wykres wykresem ale dobitnie to świadczy jakości samego układu.

 

Dla ułatwienia:

GIGABYTE Z77X-UD5H WiFi - Realtek ALC898 codec
GIGABYTE Z77X-UD3H - VIA VT2021 codec <- Maya U5
MSI Z77A-GD65 - Realtek ALC898 codec

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...