Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zhackuj sobie Windowsa 6.0-8.1!

Windows Hacking Błąd System 8.1 First Ever Vista Bug

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin-prv

Marcin-prv
  • First Ever

• 77 postów
  • Miejscowość:Londyn

Napisano 29 maj 2013 - 09:33

Czekałem 8 miesięcy na kogoś, kto podobnie jak ja znajdzie "bug" występujący w Windowsach Vista, 7 i 8.
Nikt taki się nie pojawił, co gorsza błąd także pojawił się w beta wersjach Windows 8.1 "Blue"!

Nikt mi nie płaci za znajdywanie błędów w systemach, dlatego postanowiłem się podroczyć z całym światem :]

Przygotowałem już odpowiednią instrukcję, z której dowiecie się jak w 11 krokach uzyskać dostęp do danych znajdujących się na kontach wszystkich wersji Windows począwszy od 6.0, a kończąc na 8.1 Build 9385 (mogę się założyć, że na nowszych błąd również występuje).

Żeby nie było za łatwo, stworzyłem 6 zagadek, których rozwiązaniem będą hasłą do zaszyfrowanych części instrukcji. Stopień trudności zagadek będzie wzrastał. Ponadto należy je rozwiązywać w kolejności i rozwiązanie jednej odblokuje dostęp do kolejnej itd. Gdy rozwiążecie wszystkie to dowiecie się jak uzyskać dostęp do kont użytkowników zabezpieczonych hasłami (nie wiąże się to z podmianą plików systemowych czy modyfikacją rejestru).

Quiz.jpg

Zaszyfrowany plik z instrukcją oraz pierwsza zagadka pojawi się w "Dzień Dziecka" na mojej stronie: www.firstever.eu

W między czasie możecie obejrzeć poniższy filmik... i trochę ogłupieć! :D

http://www.youtube.com/watch?v=zr3xHafveCM

• 0

Zapraszam na moją stronę - First Ever!

#2 Brudka

Brudka
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 29 maj 2013 - 13:12

No i ogłupiałem  :roll:

Znowu ty - zastanawiam się, czy jak otworzę lodówkę to tez z niej wyjdziesz ...

Z Fraza na Benchmark  :>

• 0

#3 Marcin-prv

Marcin-prv
  • Autor tematu
  • First Ever

• 77 postów
  • Miejscowość:Londyn

Napisano 29 maj 2013 - 19:11

Po ilości Twoich postów wnioskuję, że przywędrować tu za mną :P

Prawda jest taka, że z dniem wykupienia FrazPC przez Polsat został on skazany na wymarcie (celowe lub przez głupotę).

Bench_vs_FPCvs_TPC.jpg
Źródło: Alexa.com

Na szczęście, Benchmark wykorzystał szansę i nie zatrzymał się w rozwoju...
A obecnie FPC "dogoniło" innego weterana, którego osobiście bardzo lubię tj. TPC :)

Użytkownik Marcin-prv edytował ten post 29 maj 2013 - 22:24

• 0

Zapraszam na moją stronę - First Ever!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Windows, Hacking, Błąd, System, 8.1, First Ever, Vista, Bug

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych