Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czekałem 8 miesięcy na kogoś, kto podobnie jak ja znajdzie "bug" występujący w Windowsach Vista, 7 i 8.

Nikt taki się nie pojawił, co gorsza błąd także pojawił się w beta wersjach Windows 8.1 "Blue"!

 

Nikt mi nie płaci za znajdywanie błędów w systemach, dlatego postanowiłem się podroczyć z całym światem :]

 

Przygotowałem już odpowiednią instrukcję, z której dowiecie się jak w 11 krokach uzyskać dostęp do danych znajdujących się na kontach wszystkich wersji Windows począwszy od 6.0, a kończąc na 8.1 Build 9385 (mogę się założyć, że na nowszych błąd również występuje).

 

Żeby nie było za łatwo, stworzyłem 6 zagadek, których rozwiązaniem będą hasłą do zaszyfrowanych części instrukcji. Stopień trudności zagadek będzie wzrastał. Ponadto należy je rozwiązywać w kolejności i rozwiązanie jednej odblokuje dostęp do kolejnej itd. Gdy rozwiążecie wszystkie to dowiecie się jak uzyskać dostęp do kont użytkowników zabezpieczonych hasłami (nie wiąże się to z podmianą plików systemowych czy modyfikacją rejestru).

 

http://www.firstever.eu/wp-content/uploads/2013/05/Quiz.jpg

 

Zaszyfrowany plik z instrukcją oraz pierwsza zagadka pojawi się w "Dzień Dziecka" na mojej stronie: www.firstever.eu

 

W między czasie możecie obejrzeć poniższy filmik... i trochę ogłupieć! :D

 


Link to post
Share on other sites

Po ilości Twoich postów wnioskuję, że przywędrować tu za mną :P

 

Prawda jest taka, że z dniem wykupienia FrazPC przez Polsat został on skazany na wymarcie (celowe lub przez głupotę).

 

http://s23.postimg.org/qorm0071n/Bench_vs_FPCvs_TPC.jpg
Źródło: Alexa.com

 

Na szczęście, Benchmark wykorzystał szansę i nie zatrzymał się w rozwoju...
A obecnie FPC "dogoniło" innego weterana, którego osobiście bardzo lubię tj. TPC :)

Edytowane przez Marcin-prv
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...