Skocz do zawartości

Kupię kartę grafiki do 400 zł


Recommended Posts

Witam,

 

jak w temacie.

 

Potrzebuję karty grafiki w cenie do 400 zł. Przesiadam się z radeona HD 4850 więc zależało by mi na skoku do poziomu 560ti/soc/amp, ewentualnie 6950.

 

transakcja poprzez allegro, propozycje albo tutaj albo pw.

Link to post
Share on other sites

spokojnie, jak na razie kosztują ok 1 tys. spadną i na 800 :)  w usa ta karta kosztuje ok 300 $ + przesyłka, tylko czekać na rabaty ;)

//edit: chociaż w sumie: http://www.kmcomputer.de/pc-hardware/grafikkarten/pci/12959/club3d-hd7850-royalking-2048mb-oc-dvi/hdmi/dp#

 

plus przesyłka jakies 60 zł. no i masz ;)

Edytowane przez m1k3b
Link to post
Share on other sites

Zależy które... Mam WF3 Gigusa i jest super jeśli chodzi o kulturę pracy :) oprócz tego Asus DCUII i Szafiry mają dobre opinie pod tym względem.

Jeśli chodzi o 7770 to jest to fajna karta, ale właśnie mały przeskok cenowy jest do ZNACZNIE wydajniejszych 6950, ale oczywiście wiadomo używki, więc trzeba polować na gwarancję

Link to post
Share on other sites

tak, ale wez traf na windforce od gigusia.. ludzie rzadko się tego sprzętu pozbywają, bo skok wydajnościowy w stosunku do 7850/7950 jest niewielki - po prostu się nie opłaca. Mi z kolei nie opłaca się wydawać niepotrzebnie pieniędzy - i koło się zamyka ;)

Link to post
Share on other sites

jezu :D co wy z tymi bc :D...kurde :D...nic nie kopalem :D karta służyła do okazjonalnego grania :P...

jak na moje oko jest cicha...głośniej chodziło mi chłodzenie od proca. No ale cisza to pojecie wzgledne :P....ja jej z obudowy nie słyszałem :)

Link to post
Share on other sites

No ale 6950 to koło 550 stoją, więc takiej okazji raczej nie wyłapiesz - ale powodzenia :)

6950 po tyle stoją a GTX470 (370-420zł) po OC vs. 6950 po OC prezentują podobny poziom wydajnościowy. Ten pierwszy śmiało rywalizuje z 6970 ;)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

tak tylko na chłodzeniu referencyjnym mega suszarka + 92C ( i jeszcze OC !? ) podczas gry, żeby to miało jakiś sens trzeba dokupić chłodzenie minimalnie za 150zł wiec wtedy to się już średnio opłaca, ale co do wydajności jak najbardziej dobra karta.

Edytowane przez matizab
Link to post
Share on other sites

tak tylko na chłodzeniu referencyjnym mega suszarka + 92C ( i jeszcze OC !? ) podczas gry, żeby to miało jakiś sens trzeba dokupić chłodzenie minimalnie za 150zł wiec wtedy to się już średnio opłaca, ale co do wydajności jak najbardziej dobra karta.

Mi wyszło 450zł z chłodzeniem ;) 380zł referent Palita który po OC 800/1600/3800 miał u mnie max 78C przy 60% wentyli w Crysis 3. I 70zł Gelid.

 

http://allegro.pl/palit-geforce-gtx-470-1280mb-320bit-i3285369471.html

Link to post
Share on other sites

sapphire 2 gb na rocznej gwarancji.

Przepraszam, ale się nie powstrzymam: "chyba z TIRa". Koniec OT z mojej strony. Dzięki za odpowiedź, bo już myślałem, że dzisiaj nic nie jest w stanie mnie rozbawić do łez.
Link to post
Share on other sites

Hahaha... :rotfl::o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o  Hahahaha... nie mogę... a wiem wiem to przez nogę i dalej mogę :rotfl: :rotfl:

 

Po prostu humor mi się poprawił momentalnie :D Dobry Gagatek , istna prowokacja i trolling. Zrób skan rachunku lub screen transakcji że za tyle kupiłeś... i udowodnij... a nawet jeśli to pewnie udupiona albo coś z nią nie tak.. Używane najtaniej po 530-550zł 2GB Szroty od Vertexa3D ;)

 

Dobrze że za te 400zł nie kupił HD7970 ;)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...