Skocz do zawartości

Recommended Posts

ogółem wszyscy mówią, żeby nie dochodzić powyżej 1.25V. Widzę, że masz swoją na 1100/1575 na 1.151V, co jest wynikiem rewelacyjnym, moja potrzebuje 1.194.

@DOWN

Też jestem ciekaw, co odpowie ekspert. Pewno coś, że tylko stock'owe jest bezpieczne. Nawiasem mówiąc - moja sztuka w stock'u po intensywnej rozgrywce sypała artefaktami.

Edytowane przez Kz3Ko.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No dobrze, to ja się podepnę. Niech mi ekspert powie, co mogę zrobić, gdy moja HD7950 od Was na domyślnych zegarach jest niestabilna ? Tj. po dłuższej rozgrywce, potrafi całkiem ostro sypać artefaktami. Wyślę ją na gwarancję, to nie uznają, bo przecież OCCT, Furmark, itd. przechodzi, nie rozgrzewając się nawet do 70*C.

Link to post
Share on other sites

 

 

No dobrze, to ja się podepnę. Niech mi ekspert powie, co mogę zrobić, gdy moja HD7950 od Was na domyślnych zegarach jest niestabilna ?

 

W przypadku gdy karta jest niestabilna pozostaje dokładne opisanie usterki ( konfiguracja, użyte programy) i serwis.

Oczywiście serwis poprzez sklep w których karta była kupiona.

 

 

 

a gdy karta ulegnie spaleniu gdy nie była podkręcona ?

 

Czyli tzw. samozapłon :), w takim wypadku serwis nie odmówi naprawy/wymiany.

Mało prawdopodobne, ale rozumiem, że teoretyzujemy.

Wszelkie wady konstrukcyjne podlegają naprawie.

Link to post
Share on other sites

W takim razie ja mam jeszcze 1 pytanie. Moja karta na standardowych zegarach oraz napięciu działa bardzo dobrze, wszystkie testy, funmarki oraz dłuższą rozgrywkę znosi bez problemu. Lecz podczas używania programów do kopania BitCoin (programy te obciążają kartę na 100% i za pomocą mocy obliczeniowej "kopią" wspomniane wcześniej bitcoin) na ekranie migają czarne kwadraciki (dzieje się to w obszarze paska startu). Co w takiej sytuacji powinienem zrobić?

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

Mało prawdopodobne, ale rozumiem, że teoretyzujemy.
u mnie tak Sapphirek skończył, a był na stocku, więc teraz nie wiem czy mi z jakimś cyrkiem nie wyskoczą
Link to post
Share on other sites

 

 

W takim razie ja mam jeszcze 1 pytanie. Moja karta na standardowych zegarach oraz napięciu działa bardzo dobrze, wszystkie testy, funmarki oraz dłuższą rozgrywkę znosi bez problemu. Lecz podczas używania programów do kopania BitCoin (programy te obciążają kartę na 100% i za pomocą mocy obliczeniowej "kopią" wspomniane wcześniej bitcoin) na ekranie migają czarne kwadraciki (dzieje się to w obszarze paska startu). Co w takiej sytuacji powinienem zrobić?

 

Zwrócić się do producenta oprogramowania, jeżeli karta działa prawidłowo we wszystkich aplikacjach 3d i nie działa tylko z jedną to zazwyczaj jest problem z oprogramowaniem (system, sterowniki, sama aplikacja). 

 

 

 

u mnie tak Sapphirek skończył, a był na stocku, więc teraz nie wiem czy mi z jakimś cyrkiem nie wyskoczą

 

Serwisy mają różną politykę ja piszę tylko jak to wygląda w Gigabyte. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...