Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Kupno dysku zewnętrznego 3,5'

dysk 3.5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 vipeout

vipeout
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 26 maj 2013 - 10:42

Szukając odpowiedniego dla mnie dysku zewnętrznego po necie nie znalazłem aktualnych testów. Wszystkie dyski tam prezentowane są już nigdzie niedostępne. Na kilku forach były tematy, również i tutaj jest parę, wszystkie niestety są o dyskach 2,5 calowych.

Mnie interesuje 3,5 calowy, pod USB 3.0, szybki i pojemny - 2TB. Trzech i więcej raczej nie potrzebuję, ale jeśli cenowo byłoby opłacalne to prawdopodobnie się skuszę. Poprzez szybki rozumiem tak około 140MB/s odczytu, choć może być i nieco mniej. Dysku nie będę przenosił stąd wybór 3,5".

Górna granica to myslę tak 700zł, jeśli jest jakiś dysk powyżej tej kwoty, ale naprawdę warty polecenia to również prosiłbym o zamieszczenie go tutaj.

• 0

#2 drachenfeles

drachenfeles
  • Let the Galaxy Burn!

• 19606 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 26 maj 2013 - 11:47

masz do wyboru ofertę całych dwóch producentów, obaj robią hdd na bardzo zbliżonym poziomie, wybierz sobie coś:

http://wdc.com/pl/products/external/

http://www.seagate.c...al-hard-drives/

• 0

#3 vipeout

vipeout
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 27 maj 2013 - 17:39

Dzięki za odpowiedź, szkoda tylko że producenci nie podają choćby przybliżonych transferów :/

• 0

#4 drachenfeles

drachenfeles
  • Let the Galaxy Burn!

• 19606 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 28 maj 2013 - 08:33

od tego masz recenzje wybranych modeli

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dysk, 3.5

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych