Skocz do zawartości

Telefon w abonamencie - jaki?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gość usunięty,

Recommended Posts

Jeśli brak slotu na sd oraz niewyjmowalna bateria to wady nie do zaakceptowania to właściwie zostają tylko Szajsungi. Jeśli rozmiar Ci nie przeszkadza to najlepszym wyborem byłby Note 2 jednak jest to sprzęt znacznie droższy od LG. Proponowałbym Ci jeszcze rozejrzeć się za Xperią T bo w podobnej cenie co LG oferuje znacznie lepszy aparat, ogólnie rzecz biorąc lepszą wydajność oraz dłuższy czas pracy (okupiony jednak brakiem możliwości jej wymiany)

Link to post
Share on other sites
Jak na rok temu, teraz o wiele tańsze tablety mają takie. 

 

 

Porównujesz jakość tańszych tabletów do Note II? :rotfl:  Widziałeś optymalizacje tych tabletów? :o W tych tabletach dobre tylko jedno procek.A ekran,kamera,głośnik,czasem nawet brak bluetootha?Właśnie na tym starają się producenci zaoszczędzić wypuszczając tańsze tablety!

 

Wolę mieć Samsunga,niż tańsze tablety!

 

P.S.  BTW Igorruss do jakiej kwoty ma być w ogóle smartfon?

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Kolegę eVerest prosiłbym o zaprzestanie propagowania tandetnego przekazu z używaniem kolorków i pogrubień - takie manipulacje działają na ludzi nieobeznanych w temacie. To nic osobistego, ale aż mnie w oczy kole.

Edytowane przez Salem
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie pisz głupot, bo tanie tablety są bardzo dobrze wykonane, jeżeli wie się który wybrać, ekrany mają coraz częściej ips, głośniki to zależy od modelu, kamera również.

Bluetooth też zależy od modelu, ale można kupić dobrego taba w dobrej cenie.

Lecz tutaj patrzymy na telefony a nie na tablety.

Ja bym wybrał LG 4X za 900zł niż Note 2 

Ewentualnie jeżeli ci ekran 4:3 odpowiada to LG VU, konkurent dla Note:

http://allegro.pl/lg-p895-swift-vu-polecam-i3274752007.html

Link to post
Share on other sites

 

 

Kolegę eVerest prosiłbym o zaprzestanie propagowania tandetnego przekazu z używaniem kolorków i pogrubień - takie manipulacje działają na ludzi nieobeznanych w temacie.
 

 

Prawda Cię boli? :menda: 

 

 

 

Bluetooth też zależy od modelu,

 

To daj mi przykład dobrego tabletu z bluetooth. :menda:

 

 

 

Ewentualnie jeżeli ci ekran 4:3 odpowiada to LG VU
 

 

Jaki konkurent?Ten kwadrat,najbrzydszy telefon roku! :rotfl:

Link to post
Share on other sites

 

Prawda Cię boli? :menda:

Jaka prawda? Zwyczajnie nie zachowuj się jak na bazarze lub na kiczowatych aukcjach allegro. Tutaj ceni się profesjonalizm.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Profesjonalnie = nie wtykanie komuś jednego sprzętu, tylko obiektywne podejście z subiektywną oceną. Nie mam zamiaru się kłócić, ale z tego co widziałem to wszędzie samsunga proponujesz. Troszkę alternatywy zapodaj, a nie jakieś zgrubienia i kolorki. Nie tędy droga :)

Dodatkowo proszę nie pisz mi o prawdzie, bo sądzę że troszkę dłużej siedzę w temacie :wariat:

Edytowane przez Salem
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale iggorudz jasne powiedział co chce .jedno z tych Galaxy S 3 ,Note II i LG 4HD.

 

Zadam Tobie zwykłe pytanie.Który jest lepszy z tych trzech smartfonów?

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

No dobrze, ale nie ma potrzeby pogrubiania tych nazw, nie jestem ślepy :)

Note II - jeśli wejdzie do kieszeni spodni które nosi, jeśli nie to LG.

Link to post
Share on other sites

Czym? 
Lepszy (dużo lepszy) wyświetlacz, nie jest plastikowy, nie łamie się jak kawałek princessy oraz... chwila. Chyba tyle.

SGS3 święty nie jest, i jest DUŻO WIĘCEJ droższy, czyli mamy ok, półtora 4X HD w cenie SGS3, który ma tylko... Exynos i tyle...

Edytowane przez Kapucynek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czym? 

Lepszy (dużo lepszy) wyświetlacz, nie jest plastikowy, nie łamie się jak kawałek princessy oraz... chwila. Chyba tyle.

SGS3 święty nie jest, i jest DUŻO WIĘCEJ droższy, czyli mamy ok, półtora 4X HD w cenie SGS3, który ma tylko... Exynos i tyle...

LG 4X HD też jest z takiego samego giętkiego plastiku. Ekran to kwestia gustów. Dla mnie jest lepszy AMOLED. SGS 3 jest wydajniejszy, ma znacznie lepszy aparat. Po za tym SGS III ma zapewnioną aktualizację do Androida 4.2 a LG wypuści go może za pół roku o ile w ogóle wypuści znając podejście tej firmy to użytkowników.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Tylna plastikowa klapka w Samsungach to nie problem, ponieważ tak czy siak będę używał dedykowanego etui. Ale nie oto codzi - z tego testu nie mogę jednoznacznie wybrać, który akurat z tych dwóch jest lepszy: wygląda, że LG ma lepszy wyświetlacz (patrząc na zdjęcie z tulipanami), Samsung jest lekko wydajniejszy a co do tych dwóch fotek z liściami to trudno mi określić - zatem chyba remis.

Widzę, że większość z Was odradza Samsunga z uwagi na AMOLED oraz plastik jak i nakładkę TouchWiz. Jak pisałem klapka to nie problem ale nasuwa się inny: czy istnieje taka możliwość, aby wyłączyć jakoś tą nakładkę bez rootowania telefonu? I jeszcze: czy przesiadając się z Galaxy Ace na SIII / Note II nie zauważę żadnej różnicy w wyświetlanych kolorach oraz jakości zdjęć? To dla mnie sprawa dość istotna dlatego pytam.

 

Pytanie do użytkownika @Salem - co masz przeciwko Samsungowi Note II, który został polecony i szeroko opisany?

 

Ktoś z Was polecał Sony Xperia T - ona jest jednak dwurdzeniowa, ja wolałbym z większą ilością rdzeni... Tu z kolei znalazłem coś takiego: Sony Xperia Z ale jest ona zdecydowanie droższa i nie posiada wymienialnej baterii (z tego, co widzę fon ten ma krótki czas pracy na fabrycznej przy intensywniejszym użytkowaniu). No i jest droższa - 2k zł to sporo, Note II można kupić taniej - tak wiem, Z jest prawie pancerna - ale ta bateria...

 

Trudna sprawa. LG Optimus 4X P880 byłby idealny przy lepszych multimediach, Samsungi - SIII / Note II przy lepszej jakości wykonania, Xperia T gdyby była lekko tańsza, HTC One / One+ oraz Nexus 4 gdy nie brak kart pamięci i niemożność wyjęcia baterii... Eeeech...

 

BTW_1 - jakich telefonów Wy używaliście kiedyś i teraz macie w użytkowaniu?

 

BTW_2 - chodzi o telefon nowy a nie używany.

Link to post
Share on other sites
Note II - jeśli wejdzie do kieszeni spodni które nosi, jeśli nie to LG.

Do Note II nie mam nic oprócz, jak sam napisałeś, amoleda, wykonania i nakładki. Oczywiście wielkość to już wedle uznania :)

 

Tak nawiasem, mój One X ma pół roku i przy normalnym użytkowaniu (kilka smsów, parę rozmów) jest w stanie wytrzymać 2dni, ale nie po to kupuje się taki telefon żeby go oszczędzać, prawda?. Czasem klepię dziennie 100-200smsów, przeglądam neta, udostępniam go na tableta i tym podobne - starcza mi na cały dzień, czasem z zapasem 30%.

Poprzedni Desire HD - bateria siadła po ok 720 cyklach ładowania.

 

BTW_1 - ostatnie 3 telefony: Nokia N95, Desire HD i teraz One X.

 

Tak nawiasem, jakoś wszyscy moi znajomi, którzy przesiedli się z samsunga na HTC, nie chcą się już zamieniać w drugą stronę, paradoks czy coś w tym jest? :)

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Posiadać, a przesiąść się to co innego, czytamy ze zrozumieniem. Zresztą samsunga ma każdy %-)

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Mixtape u mnie też, i po tym że mam z nim codziennie styczność i go używam rzuca mną na boki jak widzę ile kasy wywalili w błoto. I dzięki temu że oni kupili ja go nie tkne kijem (taka prawda). Już wolał bym Galaxy S2 od S3... przynajmniej ludzki. Jeżeli cukierkowe kolory oraz mało ostry wyświetlacz nie są problemem i zależy na wydajności minimalnej to SGS3... jeżeli logiczny wybór to 4X HD.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Zresztą samsunga ma każdy %-)

Nie - moja żona na ten przykład ma Xperię Ray - gdyby nie wielkość ekranu wg mnie byłaby to rewelacja. Jej wystarcza :menda:

 

Ale to nie o tym temat.

 

Miał ktoś z Was styczność z Xperią Z? Jakie są Wasze odczucia? [oczywicie, pamiętam o niemożności wymiany baterii]

Link to post
Share on other sites

Jak już chcesz Samsunga Galaxy S3 to weź chociaż wersje LTE ma 2GB RAM-u. LG Swift 4X odradzam ponieważ telefon niemiłosiernie się grzeje dodatkowo słabszy wydajnościowo od Exynosa i na 1GB RAM-u bedziesz miał lipe, a nie multitasking.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...