Skocz do zawartości

[MULTI] Lords of the Fallen


Recommended Posts

Kolejny ciekawie zapowiadający się tytuł na 2014r
 

 

Dynamiczny RPG akcji, skierowany do dojrzałych graczy. Rozgrywka skupia się na walce, rozwijaniu cech postaci, kompletowaniu ekwipunku i eksploracji otoczenia. Duży nacisk położony został na dostosowanie mechaniki i fabuły do naszego indywidualnego stylu gry.

W produkcję zaangażowany był Tomasz Gop, współtwórca Wiedźmina, który wkrótce po premierze drugiej części przygód Geralta, opuścił szeregi CD Projekt RED. Gop pełnił rolę producenta wykonawczego a także opracował szczegóły mechaniki rozgrywki oraz ogólną koncepcję gry. Lwią część projektu wykonało niemieckie studio Deck 13.

Świat przedstawiony w produkcji to starożytna kraina, w której tysiące lat wcześniej ludzkość zbuntowała się przeciwko tyranii boga i zdołała go zabić. Jego ciało stopniowo zmieniło się w łańcuch górski oddzielający północ, zamieszkaną przez cywilizację magów-kapłanów od południa, będącego domem wojowników.

Gracz wybiera spośród trzech klasycznych klas postaci – wojownika, maga oraz skrytobójcy. Dodatkowo, każdy bohater ma możliwość podążenia ścieżką magii lub treningu bojowego (czy też połączeniem obu). Od naszego wyboru zależy stosunek dwóch występujących w grze frakcji do protagonisty. W zależności od obranej taktyki zdobywamy też zróżnicowane przedmioty. Wróg pokonany na sposób magiczny upuści czar lub artefakt, zaś przeciwnik zabity bronią konwencjonalną zostawi po sobie oręż lub zbroję.

 

http://img546.imageshack.us/img546/8188/lordsofthefallen.jpg

 

http://img812.imageshack.us/img812/1937/1366654923lordsofthefal.jpg

 

 

Wywiad z Tomkiem Gopem

O klasach postaci

O grze

 

Taki polski Dark Souls :menda:

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

z tego co czytalem ma być to cośw stylu polskiego Dark Souls, jak tak to ja jestem za ponieważ Dark Souls jakoś mnie nie przyciągnął, moim zdaniem nie oferował nic ciekawego oprócz poziomu trudności a tutaj liczę jeszcze na genialną historię bo pole do popisu jest ogromne z tego co napisali w dotychczasowych wiadomościach

Link to post
Share on other sites

Na E3 mają coś pokazać. Tomek Gop mówił żeby jeszcze chwile się wstrzymać bo już niedługo zaserwują nam więcej informacji: nowe screeny, gameplay. Trzymam kciuki za tę produkcje bo zapowiada się bardzo ciekawie. 

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

To ma być gra czerpiąca z Demon's / Dark Souls. Czyli główny nacisk będzie na walkę, poziom trudności i pojedynki z wielkimi bossami, a nie zadania i dialogi. Najlepiej to traktować jako Hack&Slash a nie RPG.

Motywem przewodnim będzie "Jak długo wytrzymasz zanim rozwalisz monitor klawiaturą (lub innym padem) ?"

Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites

To na pewno, mam tylko nadzieję że wyjdzie przed Wieśkiem bo potem nie mam czasu na inne gry, będzie tylko jedna na tapecie :D


To nie "gra inna od wszystkich ją poprzedzających". To coś w stylu "wszystkie najlepsze gry, w jakie grałeś". - trzymam Go za słowo

http://www.gram.pl/news/2014/01/03/lords-of-the-fallen-nie-zamierza-wymyslac-na-nowo-kola-to-kumulacja-najlepszych-cech-innych-gier.shtml

Link to post
Share on other sites

Wieśka pewnie jako RPGa nie przebije, ale pod względem poziomu trudności i być może systemem walki ma sporą szansę. I jak dla mnie to wystarczy. Nudno by się zrobiło, gdyby wszystkie RPGi od tej pory były jak Wiedźmin 3.

Zresztą 2014 pod względem ilości RPGów zapowiada się nieziemsko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...