Skocz do zawartości

Telewizor do grania na PS3 i komputerze do 4000 złotych


Recommended Posts

Witam,

Tak jak w temacie poszukuję dobrego TV do PS3 i komputera. TV będzie głównie używany do grania na PS3 lub sporadycznie do grania na kompie, czasem też do obejrzenia jakiś filmów. Chciałbym żeby przekątna ekranu telewizora była co najmniej 40 calowa, a nawet większa. Oprócz tego dobrze by było żeby czas odświeżania wynosił co najmniej 200Hz oraz żeby miał co najmniej 3 albo i więcej wejść HDMI. Fajnie by było żeby TV posiadało technologię 3D, ale nie jest to obowiązkowe. Na kupno telewizora maksymalnie zamierzam  przeznaczyć 4000 złotych. Nie wiem który typ ekranu wybrać tzn. czy wybrać ekran LEDowy, czy ekran plazmowy. Mam nadzieję, że pomożecie wybrać mi najlepszy telewizor, który będzie miał pierwszorzędny obraz oraz dźwięk.

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem wstępną selekcje. Poniżej wklejam linki z tymi telewizorami, które pozostały:

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 


Który z telewizorów polecacie z podanych linków?



Z powyższych linków wybrałem takie modele:

 

 

LG 47LM670S
 
Samsung UE46F6800
 
Philips 47PFL6067K
 
TOSHIBA 46YL863
 
LG 47LA660S
 
SAMSUNG UE46F6500SS
 
SAMSUNG UE46ES6900S
 
Telewizor Philips 47" LED 47PFL6007H 3D
 
Telewizor Sony 42" LED KDL-42W805 3D
 
Telewizor LG 50" LED 50LN575S
 
Telewizor Philips 47" LED 47PFL5008H 3D
 
Telewizor LG 47'' LED 47LM760S 3D
 
Telewizor Philips 47PFL6907K
 
Panasonic Smart TX-L55DT50E
 
LG 47LM671S

 

Który waszym zdaniem telewizor się nadaje, a który jest crapem?

Edytowane przez darthforce23
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Sorry za odgrzebywanie, ale znalazłem interesujące mnie modele i nie chcę przy okazji zakładać nowego wątku. Poniżej wybrane przeze mnie modele:

 

Samsung UE40F6770

LG42LA660S

Panasonic TX-L42ET60E

LG 42LA691S

 

Nie wiem, który z powyższych wybrać, więc proszę o pomoc. Może ktoś z forumowiczów miał któryś z powyższych modeli telewizor i zechciałby się podzielić ze mną swoimi spostrzeżeniami. Mam nadzieję również na pomoc osób, które nie maja konieczne takiego samego modelu telewizora, ale na przykład mają telewizor firmy, która została wyżej wymieniona.

Link to post
Share on other sites

47 PFL 6008K;) Generalnie każdy TV ma swoje plusy i minusy, ja zdecydowałem się na ten model. Ambilight wygląda świetnie. obraz oraz dzwięk są nienaganne, niski input tag. Z minusow na pewno smart tv,ale mozna dokupic dongla. Niewatpliwym atutem jest cena, ktora aktualnie spadla do ok. 3400 zł

Edytowane przez lukipele
Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie tylko skoro tv ma głównie służyć do grania dlaczego nikt przy w powyższych komentarzach nie wspomniał o input lagu? Najszybsze są Soniaki i Philipsy więc brał bym któryś od tej firmy.

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

WITAM!

Drogi autorze, ode mnie Sony W805. Niedawno wybrałem się po W805 47", ale jak ujrzałem w sklepie jaka jest jakość obrazu, zzostały 2 zakupione;) 47 i 42. W domu po normalnych ustawieniach jest rewelacyjnie. Bardzo dobre menu. Filmy w 3d - bajka. Pobrałem avatar blu ray 3d i wrzuciłem na pena, mimo, że nie było odtwarzacza blu ray, to obraz miażdży. Pobrałem też o rekinach w 3d, mega! Obraz, jakość wykonania, wygląd. i cena jest w miarę ;) a 42' 3290 :) Mam właśnie PS3 podpięte też, wszystko idealnie pasuje i gra się rewelacyjnie. ;))

Jeszcze raz polecam

Link to post
Share on other sites

Z powyższych LG do tych zastosowań chyba wybrałbym najnowszą serię i tv LG 47LA660S, ze względu na Micro Pixel control, LM też ma 400 MCI więc będą odświeżać podobnie, ale LA ma tą funkcję MPC która polepsza kontrast telewizora. Natomiast mam pytanie, czy można jeszcze kupić LG 47LM671S? Jeżeli tak to gdzie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...