Skocz do zawartości

Sensowne słuchawki do gier i filmów. Pod Xonara D2.


Recommended Posts

Xonara pod to jak masz ustawionego, zapodasz jakieś screany?
Kurde coraz bardziej mnie kusi by znaleźć miejsce gdzie mogę odsłuchać te 770 i porównać z moimi, które zresztą chyba się wzorowały na Bayerach, wygląd mają bardzo podobny i w sumie odsłuchując te nagrania co zapodałeś mam bardzo podobne wrażenia.
Jednak to trzeba porównać by przyznać wyższość dt770, ktoś wie gdzie w Warszawie można sobie zrobić ich odsłuch, może  miałby ochotę się wybrać?
Wiem że przy stodole jest sklepik audiofilski i tam gość ma na 100% beyery, ale na odsłuchy trzeba się umawiać, oraz jest audiomagic, ale bayerów nie ma na stanie, oraz mp3store, nie iwem czy można ich posłuchać.
Ostatni utworek gniecie ładnie.

Link to post
Share on other sites

A tak przypadkiem Q-Pady nie mają przetworników z Beyerów? Jestem pewny że się z tym spotkałem.

 

Fajnie że jesteś zadowolony. Jak już się po jakimś czasie z nimi osłuchasz-a chwyci cię zajawka na słuchanie muzy (pewnie już tak jest ) to mam dla ciebie dobrą wiadomość - DT770 potrafią wydusić sporo z sporo droższych, hi endowych DAC ów. Mowa o kontrolowaniu basu, większym uderzeniu, rozdzielczości, separacji dźwięku, no i oczywiście przestrzenii.

Swoją drogą to w 80Ohm to ten bas to naprawdę musi gnieść klatę. Mnie już po osłuchaniu się z innymi słuchawkami tego segmentu już 250 ohmówki niszczą basem i nawet czasem nim przytłaczają. Grałeś może w Dishonored? Na tej grze wymiękłem przy basowości Beyerów.

 

Co do FiiO E6 -podepnij go do telefonu i małych słuchawek -nie chodzi oczywiście o poziom głośności, bo będzie za duży, ale sama barwa i lekko głębia powinny się też poprawić -sprawdź sobie.

 

P.s. Jak Adivxv5 doradzi to nie ma bola we wsi :P:)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

No Ba. To nie jest max. To jest max co moja bania wytrzymuje.



Słucham tych samych kawałków których słuchałem na 3 zestawach głośników i dwóch parach słuchawek i słyszę dźwięki, których wcześniej nie było.

Link to post
Share on other sites

I to są już takie różnice w jakości dźwięku ze warto za to tyle płacić?

Mnie autor tematu żarcik tymi dt770pro na tyle że pewnie po wakacjach będę chciał je mieć i usłyszeć to czego nie słyszę, a może i nawet wymienić kartę muzyczną na st.

Tylko obawiam się że już słuch nie ten i pewne dźwięki mi umykają za które jest ta dopłata.

Może uda się kogoś z Warszawy poznać z tymi słuchawkami wygrzanymi i zobaczyć tą różnicę przed zakupem.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Link to post
Share on other sites

Wiem, jestem tam stałym bywalcem, zresztą tam zakupiłem Qpady, mój błąd przy zakupie powiedziałem że mają to być słuchawki do gier z mikrofonem, może dlatego bayery nie zostały zaproponowane, może ich nie było. Wezmę te co już kupiłem i pojadę porównać, mam nadzieję że maja na stanie i można przeprowadzić odsłuch, wcześniej nie było z tym problemu DarkSide równy gość jest.
Źródła też są super, więc we wtorek chyba zawitam w mp3store.

Link to post
Share on other sites

Wiem, jestem tam stałym bywalcem, zresztą tam zakupiłem Qpady, mój błąd przy zakupie powiedziałem że mają to być słuchawki do gier z mikrofonem, może dlatego bayery nie zostały zaproponowane, może ich nie było. Wezmę te co już kupiłem i pojadę porównać, mam nadzieję że maja na stanie i można przeprowadzić odsłuch, wcześniej nie było z tym problemu DarkSide równy gość jest.

Źródła też są super, więc we wtorek chyba zawitam w mp3store.

Nie chodziło mi dokładnie o to,popytaj na forum bo parę razy ludzie umawiali się miedzy sobą na odsłuchy jeśli słuchawki były niedostępne w sklepie,kolega x umawiał się z kolegą y i spotykali się u kogoś w domu,a jeśli ktoś jest stałym i zaufanym użytkownikiem to wysyłali sobie słuchawki na odsłuchy lub w celu ich zrecenzowania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...