Skocz do zawartości

Sensowne słuchawki do gier i filmów. Pod Xonara D2.


Recommended Posts

Miałem ci polecać Qpad 90, dwa tygodnie temu stałem przed podobnym dylematem. Jako były użytkownik audiotechnica ath a 900 wymagania były wysokie, jednak koszty razem z kartą muzyczną nie miały przekroczyć 600zł. Wybór padł na qpady, bass wymiata, w bf3 bronie w końcu mają odpowiednią moc, generalnie słuchawki sprawdzają się idealnie w wielu zastosowaniach, a wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie, jak w sprzęcie za ponad tysiąc złotych.

Z dt770pro będziesz też zadowolony, rzadko komu nie podoba d się ich brzmienie, sam preferuje bayery, oraz audiotechnica, ale budżet był mały.

Napisz jak się spisują.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Link to post
Share on other sites

Czy o tym wzmacniaczu to do mnie?

 

lecę na xonarze STX i znamkomitą większość czasu mam je wpięte pod RCA. Wzmacniacz używam typowo jak mam ochotę się wyżyć. Znoszą spokojnie 600Ohm extra high gain i volume opór, ale mój czajnik znosi taki nadmiar mocy jakieś 15minut,później jakoś już się robi nieznośnie i luzuję mocy. ;)

 

Na codzien -RCA, 40-60% jak słucham długo, gram, czasem 80-100%,ale to już jest konkretnie głośno.

 

Tylko taka mała kwestia, że mam opki zmienione i chyba one dają też troszkę mocy, ale sam tego nie konfrontowałem nigdy, bo jak tylko zmieniłem stockowe na inne, to o nich zapomniałem;)

Link to post
Share on other sites

Mam kasę. Zamawiać 80OHm ? Na tym redcoonie nie zamawiałem nigdy; dobry sklep ?

Upewnij się że maja na stanie,czasami jest dostępny w ofercie towar którego nie maja na magazynie i nie informują o opóżnieniu,jak dostaniesz skrobnij  parę słów czy jest dup dup czy nie :D,moje będą dopiero w piątek,jak będę pierwszy to dam znać :).   

Edytowane przez sting3572
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Brainwavz mam douszne i jestem BARDZO zadowolony.



Redcoon nadał paczkę. Jutro się pochwalę co i jak.



Doszły. ku**a, dlaczego mi nikt nie powiedział, że się odkręca i jest mały jack. Ja tu miałem prawie zawał. Wczoraj zamówiłe fiio bo sobie pomyślałem że mi 100zł nie szkoda ale ja się teraz pytam po co mi te fiio tutaj. pi******ę głośniki.



http://img826.imageshack.us/img826/8352/p1020108kopiowanie.jpghttp://img515.imageshack.us/img515/6243/p1020111kopiowanie.jpg

Link to post
Share on other sites

Brainwavz mam douszne i jestem BARDZO zadowolony.

 

Redcoon nadał paczkę. Jutro się pochwalę co i jak.

 

Doszły. ****a, dlaczego mi nikt nie powiedział, że się odkręca i jest mały jack. Ja tu miałem prawie zawał. Wczoraj zamówiłe fiio bo sobie pomyślałem że mi 100zł nie szkoda ale ja się teraz pytam po co mi te fiio tutaj. *******ę głośniki.

 

 

Czyli pierwsze wrażenie,jest dobrze czy nie :> ?,jakie fiio?!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Wyciągnąłem je z pudełka. Pierwsze co - duży wtyk, gdzie przejściówka ? Nie mam takiej :o Szukam przejściówki, znalazłem jakiś stary badziew i zacząłem wciskać na chama to w d... xonarowi. Raz grało lewo raz prawo, machałem tym z 5 minut. Odłączyłem w końcu słuchawki, patrzę na ekran a tam zielone kropki. :o Reset windy. To samo :o Myślę - dwa klocki w plecy za matrixa :o I słuchawki nie grają ! :o Myślę, trza sprawdzić czy na gtx jest obraz, zabieram się do odłączania kabli a tam wtyczka krzywo - poluzowałem ją podczas w alki z jackiem :D Uffffffffffffff no ale słuchawki... biorę wtyk w rękę, coś luźny - no łądnie słuchawki z a 550 i luźny wtyk  - a tam w środku - MAŁY JACK :D Podłączyłem - i muza od razu - powiem tak, na eq na którym gram na głośnikach basu jest dla mnie  W h** a na specjalnym ostawieniu, które mam na wyjątkowo mięsiste kawałki, jestem w piwnicy imam spłaszczony łeb. Pierwsze słuchawki jakie mam, że daję je na max i nic nie trzeszczy. Niestety dłuższe słuchanie w ten sposób powoduje, że czajnik szybko paruje i trzeba ściszyć. Normalnie to słuchałbym ich na 20% głośności żeby czuć mięsko kawałka a nie rozpraszałby mnie on za bardzo. Z gier obczaiłem crysisa 3 i need for speed - crysis - jest mięso - wybuchy, strzały, a i właśnie wyraźne dźwięki spadających łusek przeładowywań. Need for speed - silnik masserati na max poziomie głośności rozrywa mi czachę. Powiem krótko, zamówiłem ten wzmacniacz i boję się go. Słuchawki są bardzo mocne i wyraźnie brzmią. Słuchałem na nich metalu, też robi wrażenie ale nie oszukujmy się, bass to jest to czego po tych słuchawkach należy oczekiwać i moje wymagania co do tej kwestii zostały zaspokojone już teraz.

Link to post
Share on other sites

No to super , ciesze się razem z Tobą, nie myślałem że te słuchawki są w tej cenie, sądziłem że bliżej klocka. A tak to szukam miejsca by ich posłuchać.
Zapodaj ustawienia z Xonara i jaki model używasz i te swoje wypaśne kawałki , przetestuje na swoich.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Effendi. Tak z lekka śledziłem temat, bo mnie naszło na słuchawki + k. dźwiękowa.

 

Kupiłeś Bayerdynamic DT 770 PRO chyba w jakiejś promocji za 555PLN + KW. Myślałem nad Brainwavz HM5. Kosztują 470 PLN + KW. Na papierze Twoje maja lepszą specyfikację. Warto dołożyć? 90% będę na nich grał w FPP/TPP, czasem auta. Muzyki mało ale dosyć różna, elektoniczna, pop, rockowe brzmienia. Ogólnie od sasa do lasa. Do tego bym wziął Xonara DX. tez bym chciał czuć głębie basu w czasie salwy itp :) Ale tak żeby inne dźwięki mi nie uciekały.

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Dzisiaj przyszedł mi wzmacniacz FiiO. Będę sprawdzał wieczorem jak to się ma. Jak dla mnie, już teraz jest za********e. Na Redcoon je kupiłem.



Nie testowałem w grach jeśli chodzi o dłuższą sesję, wczoraj to tak było z doskoku, po trochu wszystkiego. Dźwięk na tych słuchawkach w company of heroes 2 beta rozerwał mi czaszkę. RE-WE-LA-CJA. Nawet te strzały z "dalsza" słychać świetnie i wgniatają w fotel a jak najedziemy już kamerą bezpośrednio nad jakiś atakujący czołg to czacha dymi. Coś pięknego. Dźwięk jest przede wszystkim GŁOŚNY i WYRAŹNY. Jak "napierdalam" do słyszę "pierdolnięcie" a nie charkanie. Ktoś chyba wcześniej chwalił pozycjonowanie tych słuchawek. Sprawdziłem to pokrótce w last of us na ps3. To jest prawda. Po dźwięku kroków można DOKŁADNIE określić gdzie znajduje się biegnąca za nami Ellie.

 

Ja polecam te słuchawki i podpisuję się pod nimi oboma rękoma. Na wrażenia z dłuższego użytkowania musicie poczekać. Wieczorem sprawdzę jaką różnicę dał wzmacniacz. Na obecną chwilę, jak dla mnie jest to zakup w 100% udany bez żadnego zgrzytu i zastrzeżeń z mojej strony co do tego, co ten sprzęt oferuje.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

To napisz co dal wzmacniacz, bo zastanawiam się na Xonarem XD, który go nie ma i Sound Blasterem Z, który go ma a zewnętrznych zabawek nie chcę, bo mi starczy kabli i bałaganu :)

 

Nie wiem czy kojarzysz Senheiser HD 201. Była by zauważalna różnica w stosunku do nich?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie mam zielonego pojęcia. Te beyery od razu mi wpadły w oko jak jeszcze o nich poczytałem, to już klapki na oczach i wszystko inne poszło na bok. Tu chylę czoła ku adivxv5, dzięki któremu podjąłem ostateczną decyzję. Było warto dać się namówić.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

A na Twoim Xonarze jest z głośnością git? Ja generalnie bardzo głośno nie słucham to by się może obyło bez wzmacniacza, skoro Xonar daje lepszy dźwięk od Sound Blastera (ponoć).

 

a te cenę może bym się skusił jeśli tak milo w grach jest :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

NIE MA OPCJI żebym ich słuchał na samym xonarze na full dłużej niż 15 minut bo autentycznie zaczyna boleć głowa więc ja tu żadnych braków mocy nie odczuwam.



Właśnie testuję na laptopie ten wzmacniacz. Jest różnica. Jest różnica zauważalna "Z" i "BEZ". Moc przede wszystkim. Laptop nie jest w stanie napędzić tych słuchawek, fiio bez mieszania w EQ daje mi takie *******nięcie, że odrzuciło mnie na balkon. Po włączeniu basowego eq w fiio gryzę kapcie, bass zabija.

 

Wejście tego kawałka gniecie mi jaja basem. Po raz pierwszy słuchając tego wejścia, za pierwszym strzałem bass wszedł we mnie jak w masło, uderzając mocno i czysto. Nic dodać nic ująć.

 

 

 

DO tego tutaj. Bardzo wyraźnie słychać te uderzenia przy końcówce od 3:15. Jakby ktoś mi metalowy kołek w głowę wbijał. Poezja.

 

http://www.youtube.com/watch?v=NL5Y7qgKcTs



Właśnie zaliczyłem kolejne wgniecenie w fotel.  Nie ma co, odkrywam kawałki na nowo. Do takiej muzy, one są IDEALNE.

 



Przy wzmacniaczu na MAX poziom głośności windows na MAX, na laptopie, muszę ściszać winampa tak do 30% żeby się normalnie dało słuchać. Powyżej 60% na winampie, czuję jak mi słuchawki na łbie wibrują od basu :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...