Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar kupic na abonament telefon ale zastanawiam sie jaki :)

Cel telefonu:Dzienny uzytek, zeby bateria wytrzymala chociarz 5 dni,posluchac troche muzyki w dzien filmow raczej nie bede ogladal na telefonie moze czasem, Dzwonienie pare razy i wysylanie wiadomosci,zeby posiadalo radio i dobra kamere, bede tez od czasu do czasu gral na telefonie.

 

Czytalem duzo roznych opini i rozne taki i wszystkie z tych ponizej co wymienie same pozytywy.

Mieszkam w angli wiec cena w £ i szukam takiego zeby nie przekraczala cena 30£ za miesiac.

 

Telefony nad jakimi sie zastanawiam:

Sony Xperia S

Sony Xperia T

Sony Xperia Z

 

T design mi sie troche nie podoba ale ogolem jest 'ok' ani brzydki ani ladny a wydajnosc ma dosyc dobra

Z Design Wszystko praktycznie mi sie w nim podoba, lecz troche tak jakby za duzy :P 

S ten design tez mi sie podoba uwielbiam ten design z tym napisem xperia na dole i takie przezroczyste szkielko na dole :D bralbym go odrazu wielkosc i wszystko mi sie podoba lecz,

ma starsze wersje androida i tutaj takie moje pytanko czy da sie go 'update' do 4.1.2 jak xperia z ma ?

 

 

Jaki mi polecacie?

 

Z gory Dziekuje 

Link to post
Share on other sites

Najlepszym i najwydajniejszym wyborem będzie Xperia Z. Byłaby idealnym smartfonem, gdyby nie ekran TFT. Jeśli 5 cali to za dużo, to radzę poczekać na Xperię ZR, która ma mieć ekran 4,55 cala.

Link to post
Share on other sites

Nom wlasnie mam to tego obawy :P jeszcze przed kupieniem pojade do jakiegos sklepu gdzie mozna potrzymac i poogladac telefon ;D 



Witam moim zdaniem jak potrzymalem w rece ten xperia z to jest za duzy ;/

Co myslicie o Xperia V ? V mi sie podoba i wydajnosc wszystko jest git [Jak ktos mial/ma ten telefon prosze o jakies informacje na jego temat] :D

Link to post
Share on other sites

Nie sony jest git chce sony :D do innych jakos niemam przekonania :D

Juz znalazlem jakie chce kupic ;D 

Sony xperia Z lub Sony xperia V / T / ZR

 

A jedno pytanko Czy sony xperia z ma blokade ekranu [na wzor] :D ?

 

Ok juz rozwiazalem ma takie cos :D

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

Xperia Z okolo 32£ na miesiac

Xperia T okolo 25£ na miesiac

Xperia S okolo 17£ na miesiac    

 

Wybralem te najtansze bo oczywiscie mozesz sobie wziasc nielimitowany internet text i minut i cena wzrasta o okolo 20/30 £

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się dlaczego wybierasz pośród jednej marki.

Każda firma produkuje smartfony konkurencyjne i słaby produkt po prostu nie jest polecany.

Ja chcąć polecić najlepszy telefon w przystępnej cenie poleciłbym HTC One X, ponieważ jest nieźle wykonany, ekran ma dużo lepszy od każdego wymienionego smartfona i posiada HTC Sense, jeśli nie używałeś HTC to polecam wziąć i pomacać gdzieś i potem zadecydować czy rzeczywiście sony ze swoimi słabymi ekranami jest lepsze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...