Skocz do zawartości

Ps vita warto kupić ?


Recommended Posts

Moim zdaniem do grania takiego casualowego dużo lepiej tablet kupić. Jest masa przyjemnych pozycji do pośmigania. Angry Birds, Cut the Rope, Where is my Water, Subway Surfers, Temple run, HillClimb Racing, Offroad Extreme 2 i wiele innych przyjemnych gierek.

Większość albo darmowa jest albo kosztuje 3zł, a nie gry na ps vite po ~100zł.

Link to post
Share on other sites

Ps3 będzie wspierana przez gry 2 lata,jeżeli jesteś poza domem zdecydowanie ps vita,jeżeli w domu ps3,ja polecam ps vite dlaczego?

Zdecydowanie,ta konsola jest do grania,na tabletach tego nie zobaczysz,co z tego że na google play masz darmowe gry angry birds itp...

Komentujcie ps vite po E3 2013 bo wtedy wam szczęka odpadnie,czemu?

Dlatego że vita będzie współpracowała z ps4 remote play,nie tylko będą zapowiedziane nowe gry,dla was może martwa konsola,ale dla mnie nie,Killzone Mercenary będzie tą grą która Vita zyska kupców i nie tylko ten tytuł.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dajcie spokój z tą Vitą, połaszczyłem się na pre-order i tylko wywaliłem w błoto parę stówek. I tak miałem farta że udało mi się wersję bez 3G z futerałem i kartą 8gb "pchnąć" za 800zł. Bo w chwili obecnej ciekawe zestawy z 3G stoją nawet za 550 (używki).

 

Gier na to właściwie nie ma, a jak są to zubożone wersje tego co oferuje PS3 (LBP, Uncharted), a jak już jest coś co wydaje się ciekawe, to na potrzeby akurat tej platformy zostaje totalnie sp***rzone (Ridge Racer).

 

Wszyscy teraz bronią Vity tym PS+ i nadchodzącym Killzonem, ale co z tego że Sony daje nam gry "za free" jak te gry nie oferują nic ciekawego (może poza Gravity Rush, który jest krótki). Wyjdzie Killzone i co? Killzone to ja ogrywam regularnie od czasów PS2, to samo po raz 4? Niekoniecznie. 

Link to post
Share on other sites

Wiem że na E3 nie zrobili szału dla vity,ale ja vitę i tak nie sprzedam nigdy,ma być 85 gier na vitę do końca tego roku,to jest bardzo mocny sprzęt do grania,ale sony chyba czeka jak wyjdzie dopiero ps4,i funkcja gaikai streamowanie gier,ja czekam.

Link to post
Share on other sites

Ten sprzęt nie jest bardzo mocny, bo już dzisiaj "obrywa" dość znacznie od lepszych smartfonów i tabletów, jeśli o czystą wydajność chodzi. Dodatkowo już dziś niektóre gry nie chodzą w natywnej rozdzielczości (czyli to samo co na stacjonarnych konsolach).

 

Z 85 gier do końca roku, 90% to tytuły na 15 minut z PSN, albo "perełki" typu kolejna wariacja Sudoku. Jedyny tytuł godny uwagi to Killzone, no chyba że ktoś lubi grać w Fifę na tak malutkim ekraniku. 

 

Apropos PS4. Z tego co wiem Vita miałabyć konsolą do gier, a nie fajnym kontrolerem do PS4. Streamowanie gier? Super... będziesz chodził po domu i grał w coś, co możesz odpalić komfortowo na telewizorze? Nonsens. 

Link to post
Share on other sites

Od kilku dni się rozglądam za vitą,ale coraz mocniej spoglądam w stronę psp 3000. Gigantyczna baza gier (których nie ma na vitę) a to mnie najbardziej interesuje. Filmy na psp też obejrzę i przy okazji kasa zostanie bo gry są tanie jak barszcz (ewentualnie za free :P )

Obecnie na vitę nie ma niczego ciekawego dla mnie i nie zapowiada się by cokolwiek wyszło.

Niestety

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...