Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

tak jak w temacie szukam smartfona do 400 maks. 450 zl. obecnie mam xperie x8.

 

co potrzebuje:

- wiekszy ekran,

- lepszy procesor,

- lepszy aparat

 

na oku mam HTC desire S. galaxy mini 2 oraz neo v odpadaja. mialem je w rece i nie podobaja mi sie.

 

jestem otwarty na propozycje :)

 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Huawei Ascend G300. Wyświetlacz ips, aktualizacja do ics-a jest. Podobno pod koniec tego roku ma dostać jelly bean, a jeżeli nie dostanie to jest już jelly cyanogenmod dla niego. Ogólnie telefonik fajny, sprawny i dobrze wykonany. Ma nawet gorilla glass. Bedzie to lepsza propozycja od Twoich wymienionych z tym, że ponoć aparat nie robi szału chociaz sample są tutaj http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/ascendg300/zdjecia/ i wygląda to zwyczajnie:P telefon na GB miał problem z nakładka i jej płynnością bo skopali animacje. Na ics błąd naprawiono.

Edytowane przez pocio
Link to post
Share on other sites

SGS jest dosc ciekawy ale brakuje mu lampy led i podobno strasznie sie rysuje przez ta plastikowa obudowe. Huawei tez do mnie nie przemawia;/ zas Motorola Atrix ciezko dostac za 450zl chociaz jest interesujaca. jakies inne propozycje? ;)

Link to post
Share on other sites

Dozbieraj jeszcze 50zł a będziesz mógł kupić używanego Galaxy Ace 2 z gwarancją. Jest dużo lepszy od wyżej wymienionych i naprawdę warto dołożyć dołożyć bo w tej cenie raczej nie kupisz nic lepszego (ewentualnie LG 2x ale to używany i bez gw.)

Link to post
Share on other sites

ace 2 za 500 zl moze i maja gwarancje ale ich stan wizualny pozostawia wiele do zyczenia..:/ Desire S w cenie 400 zl to zly smatfon? zawiesza sie? muli przy lepszych aplikacjach/grach?

Mulic nie będzie. Telefon w miarę porządny więc można nad nim pomyśleć.

Link to post
Share on other sites

Tez fajny ale te 512 mb ramu i tylko 2gb pamieci, w dhd karta pamieci jest odrazu czytana jako pam wew wiec mozna miec tel z 32 GB rom. Wiem ze mozna sobie przez roota to zmienic ale w dhd jest to odrazu bez zadnego grzebania ktore dla sporej czesci ludzi jest problematyczne

Link to post
Share on other sites

juz kiedys ktos tez chcial sie o to "klocic" mam go z bat za 30zl z allegro i jak nie gram trzyma 4 dni, jak gram 2-3h gdziennie to 2 dni. Trzyma tak jak inne smartfony;] ale 80% os sugeruje sie mAh co jest bledne bo nie jest to wiarygodny wyznacznik dlugosci czuwania;]

 

 

edit 

a tak btw 

(trzeba miec pod uwage)- przeciez mozna miec na uwadze a nie pod?

no i ą w małą tez nie potrzebne

Edytowane przez silentpa100r
Link to post
Share on other sites

 

(trzeba miec pod uwage)- przeciez mozna miec na uwadze a nie pod?

no i ą w małą tez nie potrzebne

Już poprawione.Dzięki  za wskazanie błędów.

 

A pro po Desire HD to Ty tylko grasz 2 godz.,ale chyba wyłączając na stałe Wi-Fi i  obniżając jasność ekranu na zero.

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...