Skocz do zawartości

Karta Graficzna Pod 1900x1200


Recommended Posts

Zdecydowanie lepiej wybrac GTX285... tanszy, roznica w wydajnosci nie wielka wzgledem 4870x2, a jak przez przypadek bedziesz chcial zagrac w fajna gre w przyszlosci, ktora bedzie korzystac z physxa - bedziesz mogl to smialo zrobic :)

 

Do tego dosc duza roznica w poborze pradu....

No i w zupelnosci Ci starczy do grania w rodzielczosci 1920x1200...

4870X2 juz bylby lepszym pomyslem jakbys chcial grac na 2560, zapewne...

 

A idea "meant to be played" jest nieco inna :)

Wystarczy sie nieco blizej zapoznac z tematem a nie zgadywac i snuc domysly.

 

ps... jaki jest sens kuporwac 2xGPU i pozniej wylaczac jeden - bo cos nie dziala ? :P cos jak kupienie ferrari i ograniczenie obrotomierza do 2500 obrotow :D

Link to post
Share on other sites

a jak przez przypadek bedziesz chcial zagrac w fajna gre w przyszlosci, ktora bedzie korzystac z physxa - bedziesz mogl to smialo zrobic :)

Raczej niekoniecznie, bo karta i tak będzie już wtedy za wolna. Już teraz w tej rozdzielczości w niektórych tytułach może nie wyrabiać przy full detalach, a ty ją chcesz jeszcze dobić PhysX (fizyka kosztem FPS)?

 

Radeon HD4870X2 jest wydajniejszy, problemów ze sterownikami już prawie nie ma (ATI ciągle wprowadza ulepszenia i poprawki).

Tylko pamiętaj że do tej karty musisz mieć mocny procesor - dwa GPU wymagają od procesora sporo mocy do rozdzielania zadań pomiędzy karty, przy niewykręconym procesorze (tak do 3.6 GHz lub wyżej) możesz mieć zamiast szybciej - wolniej lub tak samo.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie lepiej wybrac GTX285... tanszy, roznica w wydajnosci nie wielka wzgledem 4870x2, a jak przez przypadek bedziesz chcial zagrac w fajna gre w przyszlosci, ktora bedzie korzystac z physxa - bedziesz mogl to smialo zrobic :)

 

Do tego dosc duza roznica w poborze pradu....

No i w zupelnosci Ci starczy do grania w rodzielczosci 1920x1200...

4870X2 juz bylby lepszym pomyslem jakbys chcial grac na 2560, zapewne...

 

A idea "meant to be played" jest nieco inna :P

Wystarczy sie nieco blizej zapoznac z tematem a nie zgadywac i snuc domysly.

 

ps... jaki jest sens kuporwac 2xGPU i pozniej wylaczac jeden - bo cos nie dziala ? :D cos jak kupienie ferrari i ograniczenie obrotomierza do 2500 obrotow :D

 

Ciekawe jak byś grał na takiej rozdziałce :) Poprostu wez Radka i zakończmy rozważanie które od początku było bezcelowe

Link to post
Share on other sites

Malcolm ma calkowita racje, na 1920x1200 z zapasem starczy GTX285, do tego bedzie taniej, chlodniej i ekonomicznej. Do tego zaoszczedzone pieniazki mozna od razu na budzet pod nastepna karte przeznaczyc.

Ponoxd, widze ze nie miales kontaktu z zadnym z powyzszych sprzetow.

Ja na swoim GTX280 gram we wszystko na Full full w 1920x1200, czyli full AA tez (tu wyjatkiem jest Crysis i Crysis Warhead bo tam musze wylaczac AA - z AA wchodzi na 25 fps srednie).

Jeszcze nie jestem w stanie narzekac na wydajnosc GTX280, co dopiero GTX285.

Mysle ze rozwialem watpliwosci.

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał gtxa i wcale nie będzie słaby na tej rozdziałce ja mam 280 na podkręconych zegarach tak jak jest w standardowym gtx 285 i mi taki crysis super śmiga z aa i detalami dx10 :) Do tego Physyx który wykorzystuje teraz coraz więcej gier :)

Link to post
Share on other sites

Przykro mi ze myślicie tak przyszłościowo:). Wezmie gtxa i za kilka miesięcy napisze ze nie moze grać w full hd :). Sami piszecie że gtx ciągnie wszystko oprucz Crysisa... a takich gier w tym roku bedzie napewno wiecej i co wtedy mu powiecie? Trzeba myśleć przyszłościowo i wziość Radka

Link to post
Share on other sites

Pojawil sie problem i stracilem 1500zl z calego funduszu na komputer i nie moge sobie pozwolic na 24" monitor dlatego kupuje 22" pytanie teraz jaki fajnie jakby zmiescil sie w 800-900zl (tylko pod gry) i kolejne pytanie czy takim przypadku gdy rozdzielczosc natywna bedzie 1680x1050 jest sens kupowac gtx 285?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...