Skocz do zawartości

Telefon do około 400 złotych


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Mixtape,

Recommended Posts

Witajcie :)
Jako że zupełnie nie znam się na telefonach i smartfonach, zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Aktualnie posiadam Motorolę Z6W i jej funkcje są dla mnie właściwie wystarczające, ale sprzęt ten doprowadza mnie do szału swoim powolnym działaniem, które bardzo często uniemożliwia odebranie rozmowy.

Od nowego telefonu oczekuję przede wszystkim sprawnego działania oraz:
- możliwości zainstalowania karty pamięci (najlepiej microSD, bo już taką mam)
- odtwarzacza MP3 i filmów (najlepiej w jakości lepszej od .3gp)
- złącza minijack (3,5 mm) do słuchawek
- mile widziane Wi-Fi
- takich drobiazgów jak budzik, aparat itp.
- rozsądnego czasu czuwania i masy.

Nie zależy mi specjalnie na ekranie dotykowym, ale oczywiście możecie proponować takie modele. Zależy mi na tym, żeby to nie była Motorola - mam już dosyć tej marki.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Oczywiście system nie gra roli ?

 

 

Za tą cenę masz Samsunga Galaxy Mini II - Sprzęt może nie z najwyższej półki ale Tobie powinien on wystarczyć. Z resztą w tej cenie nie znajdziesz lepszego telefonu. Odtwarzacz ma, MicroSD też, WiFi to samo, aparat ( ujdzie ) i budzik to wiadomo. Z tego co wyczytałem do Samsung zapowiedział aktualizację Androida dla Mini II do wersji 4.1 więc telefon powinien dostać solidnego kopa ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Nowy czy używany?

Telefon zdecydowanie nowy, bo jestem zupełnie nieobeznany z tematem.

 

ten galaxy mini II ma 256k kolorów...

To tyle co mam teraz i myślę, że wystarczy.

 

Oczywiście system nie gra roli ?

Nie znam się na tym wcale, ale ten Android wygląda ciekawie. Poczytam sobie o nim.

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Zaproponowany Samsung mnie zainteresował.
Link to post
Share on other sites

Mini 2 jest fajny. Miałem go chwilę i sprawdzał się ok. Zmieniłem ze względu na to, że aparat jednak troszkę mi nie pasował i jednak byl zbyt mini jak dla mnie no i nie miał latarki, a często się przydaje:P ale do reszty nie mogę się przyczepić. Z "bardziej zaawansowanych" telefonów możesz się pokusić o huawei ascend g300. Klasa wyżej od mini 2, tyle, że byś musiał odrobinę dopłacić, ale na prawdę warto http://allegro.pl/huawei-ascend-g300-nowy-komplet-gwarancja-bezlocka-i3237019565.html

Edytowane przez pocio
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Od kilku godzin uczę się obsługi Mini 2 :D  Jednak kupiłem używany egzemplarz.

Poszukuję słownika polsko<->angielskiego działającego offline. Mam nadzieję, że da się coś takiego zdobyć bez zakładania miliona kont z przeróżnymi danymi...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...