Skocz do zawartości

TEAM SCORPION X-LUCA - czy można jeszcze gdzieś kupić ?


Recommended Posts

Witam, chciałem zapytać czy ww. myszkę można jeszcze kupić w Polsce, bo szukałem, ale znaleźć nie mogłem, jak ktoś by wiedział w jakim sklepie można ją zamówić to niech da znać, byłbym bardzo wdzięczny, Chyba, że ktoś może polecić lepszą mysz do 80-90 zł. 

Link to post
Share on other sites

http://m.allegro.pl/przedmiot,enzatec-x-luca-box-czerwona-podkladka-smycz,3228381914.html

 

Sklep z Bialegostoku. podobno prowadzi go nawet jakis gamer:) Tak czy siak mozna smialo zamawiac. Ja od niego bralem i myszka przyszla cala i zdrowa i za te pieniadze jest genialna. Na drugiej jego

aukcji masz wersje czarna drozsza o 10 zico.

Dzięki, + leci :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

To jest mysz widmo, niby była ( w sumie to sam ją widziałem jakieś 5 miesięcy temu na allegro ), ale jak sprzedawca, który je sprowadza pisze Ci miesiąc przed, że czeka na dostawe i do tej pory jej nie ma - ja odpuściłem i kupiłem sidewindera x3

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jako wybitnie nieszczęśliwy posiadacz x-luca odradzam Ci tą mychę. Pomijam, że jest niewygodna (to akurat subiektywna kwestia), ale mam z nią non stop problemy. Mysz jeździ na Tracer X02, przeskoki kursora zdarzają się bardzo często- szczególnie przy celowaniu do tego jedyną sensowną rozdzielczością jest 800dpi co przy większych ekranach boli. wisienka na torcie jest "świr" myszy kiedy to potrafi nagle samoczynnie przerzucić kursor w róg ekranu i na chwile (0,5-2sec) zablokować go tam. Myślałem, że to tylko moja tak ma- niestety kolega ma dokładnie te same problemy. Ja za moją dałem 70PLN- kasa w błoto.

Link to post
Share on other sites

Jak morele.net to lipny dostawca to spoko. Jest to średnia firma ze średnim sprzętem z niskiej półki. Kupujesz na własne ryzyko.

Skoro nie ma jej w sklepach to znaczy, że nikt jej nie zamawia. Wniosek sam się nasuwa.

Link to post
Share on other sites

Myszka jest ogólnie dobra do 50 zł lepszej się nie znajdzie. Ale tak jak mówił kolega przy wyższym DPI niż 800 strasznie gubi piksele i rzuca całym kursorem, w mojej czasem zdarza się dwuklik. Jeśli już ktoś by zamawiał tą myszkę, to wybierajcie lepiej wersję błyszczącą bez oplotu na kablu, ma podobno lepszy kursor, ale strasznie palce widać na niej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...