Skocz do zawartości

Intel i5-3570s na i5-3350p lub i5-3330 / Sapphire HD7850 2GB na HD7850 2GB z czarnym PCB


Recommended Posts

Witam,

 

zamienię:

 

1. procesor Intel i5-3570s na:

-i5-3350p lub i5-3330 plus dopłata 200 zł.

 

Procesor na 12-miesięcznej gwarancji liczonej od 12.2012. Nie mam do niego oryginalnego opakowania, ale dodaje opakowanie z i5-2500k.

 

2. kartę graficzną Sapphire HD 7850 2GB - BOX, GW od 12.2012 na:

-Vertex HD7850 2GB

-MSI HD7850 2GB

-inny model HD7850 2GB z czarnym PCB.

 

Kontakt: PW, GG

 

Link to post
Share on other sites

MSI ma przecież brązowe PCB

 

Racja, ale czarne/brązowe potrzebuję. Mam niebieskie i nie za bardzo mi pasuje w konfiguracji.

 

Rozumiem, że z twojej strony - bo jeśli ktoś ma dopłacać to się lekko pomyliłeś.

 

Z kwotą dopłaty przesadziłem, ale bez dopłaty? Nie żartujmy sobie. Według porównywarek i5-3350p czy i5-3330 są w cenie ~650zł, a i5-3570s w cenie ~750zł. 

Link to post
Share on other sites

Ale mają praktycznie tą samą wydajność, a ty masz tylko 12m gwarancję...

w ogóle nie i5-3570s tylko i5-3570 non-k

 

Zapraszam do lektury: LINK . Google nie gryzie. Warto sprawdzić zanim się napisze. Poza tym i5-3570s nie sprzedaje się w wersji BOX tylko OEM jak większość procesorów z serii T oraz S. Poza tym serie S oraz T to tzw. edycje mniej prądożerne oraz z mniejszym TDP. Może ktoś składa mocniejszego HTPC i szuka procesora z tych serii, dlatego założyłem temat.

 

Proszę moderatora o usunięcie wszystkich wcześniejszych postów jeśli można, bo rozmowa nie jest na temat zamiany. Proszę także o zmianę dopłaty na 100 zł oraz dodanie obok słowa czarnym "/brązowym" PCB.

Link to post
Share on other sites

jak ktoś nie jest głupi to obniży napięcie i ma to samo :wariat:

nie zauważyłem myślałem że nie ma bo jak wbiłem w google to nie było...

Edit: coś mi się pomyliło jest oczywiście wersja "S".

Edytowane przez muf18
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...