Skocz do zawartości

Jestem nie zdecydowany, proszę o poradę ps3 czy komp.


Recommended Posts

Witam, niedawno kupiłem laptopa Toshiba Satellite a300 15k za 1500zł, miałem go używać zamiast stacjonarnego PC, ale....

 

Praktycznie w ogóle z niego nie korzystam, może przyzwyczajenie do PC? nie wiem, w każdym razie w mojej głowie zrodziła się myśl...

 

Sprzedać laptop i kupić Konsolę ps3, i używać dalej mojego PC.

 

Dodam że sam ogólnie za dużo nie gram, ale bardzo lubię sobie pograć ze znajomymi.

 

Czy na ps3 jest trochę gier abym mógł pograć w min 2os, na jednej konsoli?

Wyścigi, jakiś boks itp.

Chodzi o coś takiego jak co4 mw2, można grać sobie w paru na jednym tv.

 

Gra online, posiadam internet w Play więc jeżeli chodzi o granie online to tylko w nocy...

 

Czy ps3 posiada wyjście d-sub? czy tylko hdmi?

Link to post
Share on other sites

bierz ps 3 :D

gier na 2os jest duzo

-z bijatyk i sportowych to min: fight night 4(boks) ufc:u(mma), pesy, fify, tekeny, soulcalibur itd -jest tego sporo

-z wyscigow to na pewno mozna grac w motorstorma z reszta wyscigow nie wiem ale pewnie tez sie powinno dac

-cod:mw2 chyba sie nie da na 2 a na pewno nie w coop jak np w gears of war, ale jest duzo innych strzelanek jak np army of two, kane & lynch, resistance 2, resident evil 5(na coopie super sie gra)

- wejscia dsub nie posiada tylko hdmi

Link to post
Share on other sites

bierz ps3 :roll: i tylko slima! mniejszy pobór prądu, wykonany w nowszej technologii, slim ma chyba jakieś nowe bajery do dźwięku? bo gdzieś kiedyś czytałem :co:

 

btw. po co ten płacz, że nie odpali gier z PS2? sory ale zacznijcie jeszcze płakać, że Ps3 nie odpali gier z amigi o_O przecież nie po to kupuje się nowe konsole żeby grać w gry z poprzedniej dekady... chcesz grać w gry ps2? kup ps2! :co: chcesz grać w gry z amigi? kup kurna amige :roll: i po problemie!

Link to post
Share on other sites

Nom, to postanowiłem:) kupię ps3, a co do TV to u siebie mam monitor full HD 24cale, a u brata obok TV 42 cale także będzie na czym grać:roll:

 

myślałem tez o rozbudowie kompa ale na nim nie pogram tak ze znajomymi w parę osób,,,

 

Jeszcze małe pytanko, jak mam grę na ps3 to moge sobie ją zgrać na dysk i nie potrzebować już płyty??

 

Przypuśćmy pożyczam grę od kolegi zgrywam on gra i ja gram?

Link to post
Share on other sites

Zanim kupisz PS3 sprawdź czy monitor obsługuje HDCP bo inaczej du*a będzie. Ale jak to 24 FHD to raczej jest ok ale zawsze lepiej się upewnić. A co do ostatniego zdania to zapomnij. Na chłopski rozum pomyśl jak to by się sony czy MS opłacało jak byś mógł zgrać gre i odpalić ją bez płyty?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...