Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

CS 1.6 Mix serv. 10 slot pls

cs 1.6 mix 10 slot mixy

Najlepsza odpowiedź Cacek93, 05 maj 2013 - 13:44

Nie ma nic za darmo... Szkoda kasy ? To trudno nikt nie da ci serwera za free....

Idź przecz skąpy nicponiu! Nic dziwnego w tym, że prosi, bo często pożyczałem i dawałem serwery jak i inni gracze.

Sam obecnie mam we władaniu kilka serwerów w csgo, bo zawsze ktoś mi bez problemu pożyczy.

Do autora:

kiedyś działało kilka wypożyczalni serwerów gdzie za darmo dostawałeś serwer na kilka godzin. 

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vetian

Vetian
  • Dyskutant

• 214 postów
  • Miejscowość:Polska

Napisano 05 maj 2013 - 11:09

Siemkankoo, krótko i na temat potrzebuję serwer do cs 1.6 10 slotowy do grania mixów czyli tzw. 5 vs 5 ;)

Czy jest ktoś w stanie użyczyć na dzisiaj tak do 1 tyg. serwer tylko żebym mógł mój Team grać przeciwko innemu tak tylko na ok. 1 tydzień ? Jest ktoś kto w tej sprawie może pomóc ? Potrzebuje tylko pryw. serwer 10 slot bez admina ;) 

Dzięki ;)

• 0

#2 sylwek6211

sylwek6211
  • Bywalec

• 126 postów

Napisano 05 maj 2013 - 13:08

Nie ma nic za darmo... Szkoda kasy ? To trudno nikt nie da ci serwera za free....

• 0

#3 GothamNeedsMe

GothamNeedsMe
  • Damn serious

• 137 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • 3DMark 06:30005

Napisano 05 maj 2013 - 13:33

Masz własny sklep a server za 15zł jest problemem? ^^

• 0

#4 Cacek93

Cacek93
  • Maniak

• 4756 postów
  • Miejscowość:Płock

Napisano 05 maj 2013 - 13:44   Najlepsza odpowiedź

Idź przecz skąpy nicponiu! Nic dziwnego w tym, że prosi, bo często pożyczałem i dawałem serwery jak i inni gracze.

Sam obecnie mam we władaniu kilka serwerów w csgo, bo zawsze ktoś mi bez problemu pożyczy.

Do autora:

kiedyś działało kilka wypożyczalni serwerów gdzie za darmo dostawałeś serwer na kilka godzin. 

• 0

#5 Vetian

Vetian
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 214 postów
  • Miejscowość:Polska

Napisano 05 maj 2013 - 14:49

OHH WY !!! Nie dobzi ludzie ! :D

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cs 1.6, mix, 10 slot, mixy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych