Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Planuję założenie internetu w swoim domu lecz problem polega na tym, że bardzo zależy mi na internecie stacjonarnym. Trzy lata temu zadzwoniłem do TP aby sprawdzili czy istnieje możliwość założenia takiego internetu. Panowie wzięli ze sobą drabinę i wspięli się na słup ze skrzynkami Tp. Okazało się, ze panowie nie raczyli nas poinformowac o mozliwosci podłączenia i sobie pojechali. Dopiero po interwencji telefonicznej pani powiedziala,ze wszystkie złącza są zajęte.

 

Przez rok musialem sie męczyć z Orange freedom pro 3gb...

 

I tu moje pytanie czy istnieje jakas alternatywa bez limitow. A moze znowu zadzwonic i poprosić o ponowne sprawdzenie skrzynki? Oto ich stan:

 

http://imageshack.us/a/img33/8161/img20130505095053.th.jpg

Bardzo proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Stary ja bym już 10 razy zadzwonił. Dzwoń. TP z prędkościami na wichurze leci w ciula ale rock solid te 8mb/s mam (płace za 10). Gadałem z technikiem, powiedział, że oni mają sprzęt, żeby na wiochach było po 100mb ale leży i butwieje bo nikomu się nie chce za to brać.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Pierwsze forum na którym dostałem jakąś konkretną odpowiedź. Z tego co slyszalem to niby nie chca zakladac nowych skrzynek bo sa drogie. Klienta maja gdzies... Jak tylko sprowadze komputer do domu to do nich zadzwonie, mam tylko nadzieje, ze nie powtorzy sie sytuacja z przed 3 lat bo noe wytrzymam na radiowce z limitem.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Znam ten ból. Najpierw zadzwoń. 801 505 505 i tam Ci wszystko powiedzą. Ogólnie obsługa jest gut. Ja mam kontakt bezpośrednio z technikiem. Pijaczyna, ale słowny. Powiedział że limity na wsi też nie są z tego względu, że łącze nie ciągnie. Bo ja na początku miałem PEŁNE 10mb. Po prostu podłączyli więcej klientów i automat, odcina mi prędkość. Nic się nie da z tym zrobić.

Link to post
Share on other sites

Inny sposób, to podpisanie umowy i postawienie ich przed faktem dokonanym, bo wtedy na montaż mają 30 dni.

Ostatnio jednak coraz częściej weryfikują możliwość założenia, bo kilka razy się na tym przejechali.

Jeśli masz numer telefonu, to może nawet zdalnie będą mogli sprawdzić, czy można internet założyć.

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...