Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wgl całkiem zablokowany:/ nic. Czemu gdy włączam komp normalnie klikam F8 I BEZ PROBLEMU REAGUJE a później jk wyskoczy opcja na przelaczenie na opcje wierszow to już strzałki nie działają?

 

http://szybki.fakt.pl/Usuwanie-wirusa-ukash-Usuwanie-wirusa-tu-policja-Jak-usunac-wirusa-tu-policja-twoj-komputer-zostal-zablokowany,artykuly,209632,1.html przez niereagowanie klawiatury nie mogę spróbować zrobić jak w opisie w linku

Link to post
Share on other sites

Z tym, że nie wszystkie płyty główne dają taką możliwość. Najlepiej jak byś miał klawiaturę pod PS/2, w tedy miał byś pewność, że zadziała. Poza tym F8 naciska cały czas ciągiem, bo jeśli naciskasz tylko raz możesz nie "wyczaić" odpowiedniego momentu. W ogóle najlepszą opcją był by reinstall Windy ale jeśli nie chcesz tego robić baw się antywirusem.

Link to post
Share on other sites

Do BIOS'u wchodzi się przed tym ekranem "uruchom normalnie..." jak tylko włączy się komputer wciskasz (ale nie przytrzymujesz) klawisz DELETE dopóki nie wejdzie do BIOS'u (zazwyczaj menu, z mnóstwem opcji oraz niebieskim menu).

Link to post
Share on other sites

Wirus policyjny?

Mój kolega miał coś w podobnym stylu tylko że po włączeniu komputera wyskakiwała pseudostrona policji z komunikatem że masz 48h na zapłacenie 400zł albo sprawa trafi do sądu(nie pamiętam pod jakim zarzutem).

Link to post
Share on other sites

Dżizas :o

 

Weź uruchom win w trybie awaryjnym. Zassaj combofix, uruchom go i po kłopocie.

 

Choć to niedorzeczne znam kilka osób , które ponoć wysłały pieniadze :o

Edytowane przez Dunny
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dżizas :o

 

Weź uruchom win w trybie awaryjnym. Zassaj combofix, uruchom go i po kłopocie.

 

Choć to niedorzeczne znam kilka osób , które ponoć wysłały pieniadze :o

 

Powinieneś warna dostać za proponowanie użycia combofixa. Ten program nie jest dla zwykłego Kowalskiego! Wielokrotnie osoba zajmująca się sprawdzaniem logów powtarzała " nie używać combofixa do usuwania wirusów"

Może spieprzyć system i należy pytać kogoś kto się na tym zna czy użyć czy nie.

 

Co do tematu.

Sam miałem wirusy "policyjne", "fbi" itd... jak zapłacisz to odblokujemy komputer...

Jeżeli klawiatura jest na USB i nie reaguje to musisz albo kupić przejściówkę z USB do PS/2 ( wtedy powinno działać, lecz niech ktoś to jeszcze potwierdzi bo nigdy nie sprawdzałem ) albo klawiaturę PS/2. Wtedy najlepiej zrobić skan OTL'em i wrzucić tutaj logi do sprawdzenia

http://systemclinic.pl/

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

@Buuren to nic śmiesznego;) na komp teraz to nic nie można, włączaszw kompa i na przywitanie blokada i 500 zlociszy;) w grudniu było o tyle dobrze, że jeżeli komp był dołączony od sieci to wirus nie działał. Wtedy format, instalacja wszystkiego jak było i miodzio a teraz to nie reaguje nawet bez połączenia. I co teraz? Nic nie skutkuje z tymi waszymi radami;/ kurde;/

 

Zadzwoniłem do jednego informatyka, zawioze mu bude w poniedziałek, jak naprawi to się odezwe i napisze;) dziękuję

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...