Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.


Od razu mówię że nie jestem dobry w te sprawy http://www.forum.tweaks.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Wiec jaki byście radzili zestaw za 3000. Komputer ma być do gier, ale od czasy do czasu (może) by się coś nagrało. Głównie chodzi o gry. Bardzo bym chciał aby gry działały mi jak najdłużej na wysokich ustawieniach.


Czekam na rady http://www.forum.tweaks.pl/public/style_emoticons/default/smile.png


Z góry dziękuje i pozdrawiam.  

Link to post
Share on other sites

Beznadziejnie złożony zestaw. gó**o będzie nie miazga.

 

Procesor się zatka przy 660 SLI, na tego Spartana to szkoda pieniędzy ze względu na niską różnicę cenową w stosunku do Fortisa czy Fery Pro, RAM można w tej cenie dostać już z większą przepustowością, zasilacz za drogi jak na budżet, obudowa wcale nie jest dobrym pomysłem do multi-gpu i poszło 20zł na pastę która w tym przypadku jest właściwie zbędna. Nie mówiąc już o wątpliwym napędzie dvd (coraz mniej osób go potrzebuje więc lepiej zapytać niż pchać te 65zł na siłę) i po co Z77 na tym procku?

 

@temat
Autor tematu zapozna się z podobnymi tematami i wróci tu ze swoją propozycją, zapyta czy dobrze a wtedy odpowiemy/skorygujemy.
Tym razem popuszczę trzeci temat o tym samym ze względu na 

 

 

 

Od razu mówię że nie jestem dobry w te sprawy
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
gó**o będzie nie miazga.

Moderatorowi chyba nie przystoi taki styl. Można kulturalnie zwrócić uwagę na źle dobrany zestaw.

 

//A takie uwagi można mi zgłosić na PM, nie zaśmiecając tematu.

sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Pan moderator ma po_prostu bardzo bezpośredni stosunek wypowiedzi i się przyzwyczaj,  =]

 

//bardzo dziękuję za wstawiennictwo, ale to też jest spam :>

tym razem, wyjątkowo, podaruję, żeby mi nie zarzucali usuwania niewygodnych treści

sv

Edytowane przez sid vicious
+ort
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...