Skocz do zawartości

Jakie gry MMO na komputer


Recommended Posts

Jakie Polecicie gry na komputer  multiplayer  sieciowa  MMO. Chodzi mi o takie gry jak   Tera Online  tylko ta gra mi nie wejdzie więc poprosze takie gry co mają takie wymagania sprzętowe jak World Of tanks.

 

 

 

Procesor 

 

2.9Ghz    2 rdzeniowy 

 

Ram:

4Gb

 

Karta Graficzna:

Gainward Gf 9600GT 1024MB

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

TERA też ci wejdzie, a ty płaczesz że niby nie :P Zarówno AION jak i TERA mają dośc stare silniki, wiadomo nie będzie to śmigało 60 fps na ultra, ale może nawet na średnich ci pójdą :

 

Jeśli ci nie pójdą, to spróboj pograć w Tibie, albo Metin2 :D

Link to post
Share on other sites

Tak czy siak, TERA jest na Unreal Engine 3, który powstał gdzieś w momencie świetności tego proca, dla pewności podaj jego model(procesora).

U szwagra na Athlonie 2x 2.2 + GT9600 i 2gb ram, odpaliłem TERA na niskich, i stabilnie 45 fps. A AION chodził na niskich coś koło 35 fps, ale nie spadał poniżej 30, no chyba że jakaś mocna walka była, co w tym MMO nic nie robi zbytnio.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Mam 2Ghz*2 procesor więc wątpie. czyli 4Ghz

:rotfl:

 

Nie masz w sumie 4GB bo tak się nie liczy. Jak w garażu masz dwa auta to też sumujesz ich prędkość?



 

 

ja mam procek Actina DDR2048 P3900 OEM

:o

 

Aby na pewno to jest nazwa procesora?

Link to post
Share on other sites

Z taką konfiguracją nie wróżę ci grafia w fullHD jednak od siebie polecam Guild Wars 2 (sam gram i jest genialna) powinno ci stabilnie śmigać na mniejszych wymaganiach. Jeśli chcesz jakichś info o grze to pisz w temacie

Link to post
Share on other sites

No z tym prockiem to pojechał :D

To może spróbujmy inaczej:

-stronka do sprawdzenia czy gra ci wejdzie.

 

Wpisz grę i od razu poda ci prawdopodobnie twoje podzespoły, choć na tej stronce nie byłbym pewny, ale zrób screen co ci wyszło i podeślij go tutaj :)

 

btw. tą stronke odpalasz Explorerem, przynajmniej z mojego doświadczenia nie dało się odpalić tego na niczym innym.

Link to post
Share on other sites

Explorera każdy ma, bo to jest wbudowana przeglądarka w systemie Windows.

Wyszło ci :

Aby przeanalizować twój komputer i wyświetlić wyniki, najpierw musimy dowiedzieć się o twoim sprzęcie. Patrz opcje poniżej:

Automatyczne wykrywanie

Najszybsza i najprostsza metoda, blablabla, wymaga wtyczki, upewnij się że masz zainstalowaną najnowszą Jave, i guzim Rozpocznij wykrywanie.

Aplikacja na komputery(nie wiem dokładnie jakby to przetłumaczyć, chodzi o to że ogólnie będziesz miał aplikacje od tej stronki, bez odpalania jej powie ci czy pójdzie). Nie jest do tego wymagana Java, no i guzik do pobrania

 

I 3 opcja to obczajenie wymagań tejże gierki, czyli proste dane z manuala danej gry.

Link to post
Share on other sites

W sumie to wątpię czy koniecznie najnowszą, ale zawsze lepiej mieć jak najaktualniejszą Jave :) Zawsze można spróbować, a w razie gdyby coś nie działało spróbować ściągnąć nowszą wersję.

Link to post
Share on other sites

Co to w ogóle za wyrażenie "wejdzie mi na komputer" ? To teraz komputery już "nie spełniają wymagań gier" tylko gry "włażą na komputer" bądź nie ? :P Pisz po polsku.

A mmo to specyficzne gry ze specyficznymi wymaganiami i np taka Tera potrafi zamęczyć pc z i5 i kartami pokroju gtx660Ti przy mass pvp albo nexusach. Tak samo jest z L2 bo niby gra pójdzie na słabym sprzęcie ale już na castle siegach i pvp zobaczysz pokaz slajdów. Mimo to L2 powinno Ci działać nieźle ale nie wiem jak będzie na masówkach.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...