Skocz do zawartości

Msi GTX 680 Twin Frozr III ta z Allegro za 1300 zł


Recommended Posts

wszyscy jak zwykle pełni optymizmu :) jasne, akurat , kiedy zarabiał kokosy , bo miał najlepszą ofertę, nie opłacił na koniec miesiąca za marzec  -można sobie tak tłumaczyć, nie zaprzeczam   ;)

przecież ktoś od niego kupił, ma z nim kontakt  ,niech się zapyta, czemu wycofał aukcje, bo kolega chciał też kupić

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Czyli wedlug Ciebie co zrobi ? bo na bank allegro mu nie zawinelio , ze mial tanio ani ze nie mial konta firma ;) po prostu prowizja go zjadla - okolo 25zł za karte wiec troche sie zebrało ;) albo robil walki ze zwrotmi prowizji

 

ja tam nie widzialem negatywow za niedostarczony sprzet....

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem za taka samą cene na Tablica.pl ;) troszke sie bałem bo wszystko było załatwione na słowo ze tak powiem :) bez gwarancji jedynie 14dni rozruchowej ale karta przyszła i chodzi super póki co bez problemów  ;)

 

Tu macie gościa z Allegro

http://tablica.pl/oferta/msi-geforce-gtx-680-oc-2gb-ddr5-twin-frozr-ID2LyiT.html#c4246195f4;promoted;r:;s:

 

A ja kupiłem od tego

http://tablica.pl/oferta/msi-geforce-gtx-680-twin-frozr-ID2JhmH.html#c4246195f4;r:;s:

 

ORTOGRAFIA!

sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

ale sam widzisz, ze karty sa dostarczne wiec gdzie tu wałek ? allegro nie interesuje z jakiego zródła bo najpierw trzeba to udowodnic, ze np z "jumy" a takie coś bez udowodnienia to pomówienie i allegro tak nie robi

Link to post
Share on other sites

widze Tommy że dekoderów to nie sprzedawałeś od Cyfry czy Wizji, skoro twierdzisz, że Allegro nie interesuje, czy sprzęt jest legalny ;) - miałem 2 sztuki, fakturą potwierdzone że są moje, i w momencie wystawienia zaraz przyszedł email, żebym numer seryjny im podał, czy nie jest na "czarnej liście" tak samo z każdym sprzętem mogą zrobić jak ktoś da im podstawy do tego, że dany sprzęt może być kradziony

Link to post
Share on other sites

I dobrze innym pisał że z Niemiec a tu z Angli.



Aha wszystko możliwe a koleś pisał że będzie miał za parę tyg i7 3770k to pewnie z chin  :D Ale jak nowe i działają to co proca ciężeko zepsuć  ;) może chodzić wieczność grafa może wcześniej paść.

 

A tak ap ropo to dlaczego naklejki nie ma na pudelku widać że została umiejętnie odklejona było widać minimalny ślad kleju od naklejki

 

http://img687.imageshack.us/img687/1695/51521635.jpg

 

a tak powinno wyglądać tak  jaki cel był odklejania 

 

http://img706.imageshack.us/img706/3701/obrazekib.jpg

 

A przecież na grafice jest naklejka i tam są wszystkie numery 

 

http://img705.imageshack.us/img705/2826/qqqbr.jpg

 

widać naklejkę na śrubce w razie odkręcenia chłodzenia gwarancja. 



Albo nie ma naklejki na obudowie bo grafika wyszła z fabryki a producent nie zdążył nakleić :D 



Może to te  http://www.aliexpress.com/item/MSI-N680GTX-Twin-Frozr-2GD5-OC-GeForce-GTX-680-2GB-256-bit-GDDR5-PCI-Express-3/805008158.html

Link to post
Share on other sites

Nie zdechnie dobry zasilacz jest a myślisz że będę miał ją dłużej niż 2 - 3 lata. A jak padnie po 2 latach to nie będę płakał.



A jak padnie to wyśle do MSI tak jak przyszła pisali  w necie że w 80% wymieniają i nie robią problemów.

Link to post
Share on other sites

Karty mogą pochodzić z nielegalnych źródeł lub jest to "wypranie brudnych pięniędzy" np: oni zdobywają karty kredytowe niewinnych ludzików i za to kupują Taką kartę graficzną po czym sprzedają  o wiele taniej.
Osobiście nigdy bym nie kupował karty z nie wiadomego źródła bez gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Karty mogą pochodzić z nielegalnych źródeł lub jest to "wypranie brudnych pięniędzy" np: oni zdobywają karty kredytowe nie winnych ludzików i za to kupują Taką kartę graficzną po czym sprzedają  o wiele taniej.

Osobiście nigdy bym nie kupował karty z nie wiadomego źródła bez gwarancji.

 

Hej, hej ale bez nerwów. Rozmawiałem z gościem poprzez GG nie wydaje się być jakimś cwaniaczkiem. Po prostu gościu mi powiedział jak się skończą te sztuki to zamawia kolejną paletę. Nie wiadomo nic na temat 780 czy innych produktów.

 

Jak ja po niektórych widzę to chyba nic już "podejrzanego", "taniego" nie można wystawiać bo wszystko wychodzi na wierzch.

 

Ja osobiście życzę gościowi sukcesów i jak największemu popytowi na jego aukcjach nie to kupione w sklepie zdzierstwo dochodzące do 2 tys gdzie wyprodukowanie zapewne koło 1 tys czy nawet mniej. 

Link to post
Share on other sites

Hej, hej ale bez nerwów. Rozmawiałem z gościem poprzez GG nie wydaje się być jakimś cwaniaczkiem. Po prostu gościu mi powiedział jak się skończą te sztuki to zamawia kolejną paletę. Nie wiadomo nic na temat 780 czy innych produktów.

 

Jak ja po niektórych widzę to chyba nic już "podejrzanego", "taniego" nie można wystawiać bo wszystko wychodzi na wierzch.

 

Ja osobiście życzę gościowi sukcesów i jak największemu popytowi na jego aukcjach nie to kupione w sklepie zdzierstwo dochodzące do 2 tys gdzie wyprodukowanie zapewne koło 1 tys czy nawet mniej. 

Jakich nerwów? Nie sądzisz że to trochę dziwne że sprzedaje karty za 1300zł kiedy ceny ich są blisko 2000zł.

Ciekawe skąd tą palete jeżeli NV wymusza cenę którą trzeba za nią zapłacić a dany producent może co najwyżej ją zwiększyć. A jeżeli by kupował po za granicami kraju w super okazyjnej cenie to był miał gwarancje :)

Link to post
Share on other sites

Jakich nerwów? Nie sądzisz że to trochę dziwne że sprzedaje karty za 1300zł kiedy ceny ich są blisko 2000zł.

Ciekawe skąd tą palete jeżeli NV wymusza cenę którą trzeba za nią zapłacić a dany producent może co najwyżej ją zwiększyć. A jeżeli by kupował po za granicami kraju w super okazyjnej cenie to był miał gwarancje :)

 

Kompletnie ciebie nie rozumiem, koleś sprzedaje karty prywatnie, nie jest żadną firmą która by mogła wystawić fakturę czy też paragon... Sprzedaje je w naprawdę świetnej cenie około 700zł taniej. Zamiast się cieszyć z tego powodu, że możesz trochę zaoszczędzić to tylko szukasz dziury w całym. Po za tym jak już ktoś wspomniał, kilka osób kupiło i karty dotarły i są sprawne. Więc w czym problem?

 

Edit:

Po za tym już "ten" sprzedawca powiedział

 

Dużo osób już zakupiło,i nie jest to żaden wałek itp. karty chodzi i wszystko jest ok. jeśli komuś nie pasuje nie musi kupywać ani te podobne, nikogo nie oszukałem ci co zamówili dostali karty więc o co wam chodzi. Najlepiej to jeszcze dam wam gwarancje i dokumenty żebyścię sami coś takiego zrobili.Jednak polak to polak nic nie poradzisz.

Edytowane przez FeelFree
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 Koleś sprzdaje karty po okazyjnej cenie na swoich warunkach a wy jeszcze robicie problemy bo za tanio i brak gwarancji. Potwierdzam kolega kupił kartę żadnych problemów z wysyłką i dogadaniem się nie było. Karta doszła i działa bezproblemowo jak na razie.

Edytowane przez razielll
Link to post
Share on other sites

Raczej tu chodzi o to, że np kupujacemu nie będzie do śmiechu jak spróbuje oddać ją do producenta na gware, a posadza go o kradzież.

 

O nic nikogo nie oskarzam, bo sam bym kupił.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...